google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
SAMGİAD’dan Demirtaş’a ziyaret
Reklam

SAMGİAD'dan Demirtaş'a ziyaret

 İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, istişarelerle şehrin kalkınmasına yardımcı olduklarını belirterek, "Samsun'un iş adamları bu şehrin büyümesi adına önem taşımaktadır" dedi

24 Mayıs 2019 - 14:03
Reklam

SAMSUN HABER - Samsun Genç İş Adamları Derneği (SAMGİAD) Başkanı Savaş Gömeç ve yönetim kurulu üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti. Gazi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Gömeç ve dernek üyeleri Başkan Demirtaş ile gündeme ilişkin konularla görüştü.

SAMSUN İÇİN PROJE ÜRETİYORUZ
SAMGİAD Başkanı Gömeç, "145 kişiden oluşan derneğimizde yönetim kurulu olarak belirlediğimiz konularda, proje çalışması yapıyoruz. Şehrimizin  ekonomisini farklı projeler üreterek toplumsal gelişime katkı sunmaya çalışıyoruz" diye konuştu. 

İŞ ADAMLARI ŞEHİR İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Dernek üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demirtaş,'' Samsun'un iş adamları bu şehrin büyümesi,  gelişmesi ve yeniden yapılandırılması açısından büyük önem taşımaktadır.Bizler de karşılıklı fikir alışverişi ve istişareler yaparak şehrimizin kalkınmasına yardımcı oluyoruz. Amacımız  ilçemizi ve şehrimiz yaşanabilir modern kentler seviyesine taşımak.İlkadım ilçemizi  hak ettiği yere gelmesini sağlamak adına biz üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırız. Bu anlamda ziyaretlerinden ötürü değerli başkanımız Savaş Gömeç ve dernek üyelerine teşekkür ediyorum'' ifadelerini kullandı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...