Rendeci: Polis bu ülkenin en sağlam çimentosudur
Reklam

 Rendeci: Polis bu ülkenin en sağlam çimentosudur

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kadın Kolları Genel Başkanı ve Samsun Atakum Atatepe Mahallesi Muhtarı Havva Rendeci, "Milletin yanında olmayı kendisine vazife edinen polisimizin ülkemizin en sağlam çimentosudur" dedi

08 Nisan 2020 - 13:39

SAMSUN HABER - Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kadın Kolları Genel Başkanı ve Samsun Atakum Atatepe Mahallesi Muhtarı Havva Rendeci, Polis Teşkilatının kuruluşunun 175. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
175 YILDIR ŞANLI DURUŞUNU SÜRDÜRÜYOR
Türk Polis Teşkilatının kurulduğu günden bugüne kadar bu topraklarda huzurun en büyük güvencesi olduğunu belirten Rendeci açıklamasında şunlara değindi: ” Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden bugüne kadar geçen 175 yıl süre içerisinde şanlı duruşunu her zaman sürdürmüştür. Türkiye’nin en buhranlı zamanlarında bile kanıtlarının başında hiç şüphe yok ki, 15 Temmuz Darbe girişiminde gösterdiği duruşu olmuştur. Bu duruş, şanlı tarihimizde her zaman yerini alacaktır. Bu vesile ile vatanı uğruna şehit olan binlerce şehit polisimize bu vesile ile Allah’tan rahmet, hayatta olan gazilerimize şifa ve görevi başında olanlara ise aileleri ile birlikte sağlık huzur ve mutluluklar diliyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da Korona virüsten ölenlerin sayısı açıklandı
Samsun'da Korona virüsten ölenlerin sayısı açıklandı
Samsun'da 3 Haziran'dan sonra seyahat yasağı bitiyor
Samsun'da 3 Haziran'dan sonra seyahat yasağı bitiyor