Rendeci Anneler Günü’nü kutladı
Reklam

Rendeci Anneler Günü'nü kutladı

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kadın Kolları Başkanı Hava Rendeci, Anneler Günü'nü kutladı. Rendeci, "Çocuğu için tüm benliğini ortaya koyan annelerimize ne kadar hizmet etsek azdır" dedi

11 Mayıs 2019 - 11:08
Reklam

SAMSUN HABER - Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kadın Kolları Başkanı ve Atatepe Mahallesi Muhtarı Hava Rendeci, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Rendeci, tüm annelerin bu özel gününü kutladı.

BÜTÜN ANNELERİN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM
Rendeci yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: "Sabrın, şefkatin, sevgi ve merhametin timsali olan hayatımızdaki en kıymetli varlığımız annelerimize ithaf edilen bir Anneler Günü’nü daha hep birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşamaktayız. Türlü fedakârlıklara ve zorluklara sabırla göğüs gererek, çocuğu için tüm benliğini ortaya koyan annelerimize ne kadar hizmet etsek azdır. İnsan; sevgiye, ahlaka, erdeme, iyiliğe dair bütün duygu ve düşüncelerinin temelini anneden alır. Anne sadece insanı dünyaya getiren bir varlık değil aynı zamanda insanın doğduğu andan itibaren hem koruyucusu, hem bakıcısı, hem de öğretmenidir. Aile hayatının birleştirici unsuru olan, bizi millet yapan değerlerin yaşatılmasında, kültürümüzün, geleneklerimizin devam ettirilmesinde en büyük paya annelerimizin sahip olduğu unutulmamalıdır. Annelerimiz; hayattaki en aziz ve en kıymetli varlıklarımızdır. Bizlere düşen başta bu kadim anlayışın yeni nesiller tarafından da benimsenerek yaşatılması ve bütün hayatı adanmışlıkla geçen annelerimizin her zaman yanında olarak, yüzlerini güldürmek, gurur duyacakları evlatlar olmaktır. Hiç şüphe yoktur ki onlara verilebilecek en büyük armağan budur. Bu duygu ve düşüncelerle; başta annelik payesini gurur ve şerefle taşıyan Şehit ve Gazi Annelerimiz olmak üzere bütün annelerimizin ellerinden öpüyor, Anneler Günü’nü kutluyor, saygılar sunuyorum."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Diş Hekimi Tarık Kaptan hayatı kaybetti
Diş Hekimi Tarık Kaptan hayatı kaybetti
NECATTİN DEMİRTAŞ YİNE KREDİ PEŞİNDE
NECATTİN DEMİRTAŞ YİNE KREDİ PEŞİNDE