Reklam
OSMAN GENÇ, SANDIKÇI’YA TAZİYE ÇADIRI VERMEMİŞ
Reklam

OSMAN GENÇ, SANDIKÇI'YA TAZİYE ÇADIRI VERMEMİŞ

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, isim vermeden önceki dönem belediye başkanı Osman Genç’i eleştirdi. Sandıkçı, “Geçtiğimiz yıllarda cenazem olmuştu. Cenazeme bir taziye çadırı dahi temin etmediler” dedi

19 Temmuz 2019 - 15:53

SAMSUN HABER - Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, '2019 Yerel Buluşmalar, Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı'nda, cenazesinde belediye tarafından taziye çadırı verilmediğini söyledi.

Sandıkçı, gönül belediyeciliği anlayışıyla, sosyal belediyeciliği önemsediklerini belirterek, bu anlamda belediyeye 3 adet taziye çadırı kazandırdıklarını ifade etti. Yapılan hizmetin anlatılması gerektiğine vurgu yapan Sandıkçı, ''Aslında inancım gereği, aldığım terbiye gereği doğru bulmuyorum ama göreve geldikten bir şeyi net öğrendim. Yaptığın işi anlat, anlat ki bilinsin. Ben seçilmiş bir belediye başkanı olarak vatandaşımın kötü gününde yanında olmayacağım da ne zaman olacağım. Bu cenaze hizmetini zerre kadar hizmeti dile getirmek çok doğru değil ama bunu söylemek zorundayız. Geçtiğimiz yıllarda bir cenazem olmuştu. Hava güneşli idi ve taziye çadırı ihtiyacı oldu. Bunu o dönemde belediyeden temin edemedik. Sağolsun eski İlkadım belediye Başkanı Erdoğan Tok çadır yolladı, sizler de şahitsiniz. O dönemde Canik'te İlkadım Belediyesi'nin taziye çadırlarını çok kez görüyorduk. Belediyeler tabi ki birbirine destek olacak. 100 bin kişinin yaşadığı belediyeyi temsil eden olarak 3 tane taziye çadırı kazandırabilirdik. Biz bu dönemde bunu yaptık. Şu anda vatandaşlarımız bu hizmeti bizden alıyor. Zaman zaman bizim de takviye aldığımız oluyoruz ama aynı anda cenaze sayısı çok olduğu zaman'' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Samsun'a ateş düştü
Samsun Haber - Samsun'a ateş düştü
Samsun Haber - Ünlü oyuncular Samsun'da
Samsun Haber - Ünlü oyuncular Samsun'da