Reklam
Numanoğlu’na önemli görev
Reklam

Numanoğlu’na önemli görev

Samsun’da eğitim camiasının önde gelen isimlerinden Davut Numanoğlu, Buz Pateni Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından Federasyon Başkan Danışmanı ve Karadeniz Bölge Sorumlusu olarak görevlendirildi

25 Haziran 2019 - 15:09

SAMSUN HABER - Samsun’un eğitim camiasının sevilen ismi Davut Numanoğlu, Buz Pateni Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından Federasyon Başkan Danışmanı ve Karadeniz Bölge Sorumlusu olarak görevlendirildi.
GURUR DUYUYORUM
Türk sporuna hizmet etmek adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağını kaydeden Numanoğlu, “Samsun’da İşitme Engelliler Olimpiyatları için yapılan buz pateni salonu dünya standartlarında bir salon. Federasyonumuz, bu salonu en verimli şekilde kullanılmasını ve buz pateni kültürünü hem Samsun hem de Karadeniz’de yaygınlaştırılması sağlamak için beni Federasyon Başkan Danışmanı ve Karadeniz Bölge Sorumlusu olarak görevlendirildi. Böyle bir görevin bana verilmesinden dolayı gurur ve mutluluk duyuyorum” dedi.
SAMSUN MİLLİ TAKIMA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
Samsun’da ulusal ve uluslararası buz pateni organizasyonlarına ev sahipliği yapmayı hedeflediklerini belirten Numanoğlu, “Bu anlamda 8 Temmuz’da Artistlik Buz Pateni Milli Takımı Samsun’da 3 haftalık bir kamp yapacak. Bu çalışmalar Samsun  Valiliği, İl Gençlik Spor Müdürlüğü ve Buz Pateni Federasyonumuz koordinesinde gerçekleşecek. Salonumuzun en güzel şekilde değerlendirilip, kullanılmasının yaygınlaşmasını hedefliyoruz. Samsun’dan şampiyon olacak buz pateni milli sporcuları çıkartmağı hedefliyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da karantinaya alınan öğrenciden teşekkür
Samsun'da karantinaya alınan öğrenciden teşekkür
Samsun’da maske stokçularına baskın
Samsun’da maske stokçularına baskın