Muhtarların Başkanı Öztürk’ten Yıldırım’a büyük destek
Reklam

Muhtarların Başkanı Öztürk'ten Yıldırım'a büyük destek

Samsun İli Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın başlattığı gıda yardımı kampanyasına destek verdiklerini söyledi

09 Nisan 2020 - 12:55

SAMSUN HABER - Samsun İli Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, Yılport Samsunspor  A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım'ın başlattığı gıda yardımı kampanyasına destek verdiklerini açıkladı. Öztürk Yıldırım'a çağrı yaparak gerçek ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesinde mahalle muhtarları olarak üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

ÖZTÜRK'TEN ÇAĞRI VAR
Samsun İli Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, Korona virüs salgını nedeniyle dünyanın ve ülkemizin çok ağır bir sınavdan geçtiği bu günlerde yapılan yardımların önemine dikkat çekerek, Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın başlattığı bu anlamlı kampanyaya sonuna kadar destek verdiklerini söyledi.

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPARIZ
Yıldırım'a çağrı yapan Öztürk, ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesi noktasında mahalle muhtarlarının kampanyaya gerekli desteği sunmaya hazır olduklarını belirterek, 'Samsunspor Kulubü Derneği, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş ve Garip & Zeycan Yıldırım Vakfının önderliğinde başlatılacak kampanya bizi çok mutlu etti. Mahalle muhtarları olarak mahallemizdeki ihtiyaç sahiplerini en iyi biz biliyoruz. Suistimallerin önüne geçilmesi anlamında da bu çağrımız önem taşıyor. Bu kampanyada gerçek ihtiyaç sahiplerine gıda yardımlarının ulaştırılması adına üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Sayın Başkanımız Yüksel Yıldırım'ı ve ailesini bu anlamlı düşüncesinden dolayı tebrik ediyoruz' dedi. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da Korona virüsten ölenlerin sayısı açıklandı
Samsun'da Korona virüsten ölenlerin sayısı açıklandı
Samsun'da 3 Haziran'dan sonra seyahat yasağı bitiyor
Samsun'da 3 Haziran'dan sonra seyahat yasağı bitiyor