Reklam
MMO’dan ‘Onur Gecesi’
Reklam

MMO’dan ‘Onur Gecesi’

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyeleri Onur Gecesi’nde buluştu

07 Ocak 2019 - 09:48

SAMSUN HABER - Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube’si Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salonu’nda, 64. Yıl Onur Gecesi’nde oda üyeleri ve aileleriyle bir araya geldi.

Onur Gecesinde konuşma yapan Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan, Amasya, Çorum, Ordu, Sinop, Tokat ve Samsun'u kapsayan Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesinin 2 bin 552 üye, 530 öğrenci üyeye ulaştığını söyledi. MMO’nun, üyesine, şehrine, bölgesine ve ülkesine meslek disiplini doğrultusunda, aklın ve bilimin ışığında hizmet edebilme gayreti içerisinde olduğunu belirten Gürkan, “2018-2020 yıllarını kapsayan çalışma dönemlerimizde üyelerimize yönelik düzenlenen meslek içi eğitimler, seminerler, öğrenci üyelerine yönelik teknik eğitimler, deneyimler toplantılar ve teknik geziler, şehrimize yönelik asansör periyodik kontrolleri, kaldırma ve iletme makinelerin teknik kontrolleri gibi öne çıkan çalışmalarımız oldu” dedi.

 Gürkan şöyle devam etti: “Çalışma dönemimizde yaşanılan alan daralmasına bağlı oluşan sıkıntılarımızın, verimliliğimizi daha üst seviyelere taşıyarak ve yeni alanlar oluşturarak üstesinden gelmeyi hedefliyoruz. Bu kapsamda 2018 yılının son çeyreğinde ısıtma sistemlerinde doğal gaz kullanılan merkezi sistemlerin ‘baca gazı sızdırmazlık’ ölçümlerine başladık. Başta Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyemiz Nail Yolaydın olmak üzere teknik ekibimize ve bizlerle müşterek çalışan doğal gaz dağıtım firmamız yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayarak etkinliğimize katılan değerli konuklarımıza, plaket alarak mesleki hazzı yaşayacak olan üyelerimize şahsım ve yönetim kurulum adına içtenlikle teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Açılış konuşmasının ardından; meslek yaşamlarında 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 ve 65 yıllarını dolduran makine ve endüstri mühendislerine plaket verildi. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Meteorolojiden sis uyarısı
Meteorolojiden sis uyarısı
Operasyonda son durum: Bakanlık açıkladı
Operasyonda son durum: Bakanlık açıkladı