google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
MMO’dan Canik Belediyesi’ne İş birliği çağrısı
Reklam

MMO’dan Canik Belediyesi'ne İş birliği çağrısı

MMO Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan, "Canik Belediyesi ile de her türlü iş birliği ve birlikte çalışma ortamında yer almak istiyoruz" dedi

26 Temmuz 2019 - 14:15
Reklam

SAMSUN HABER - Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. MMO Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan, Canik Belediyesi ile de her türlü iş birliği ve birlikte çalışma ortamında yer almak istediklerini söyledi. Ziyarette Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’ya MMO Samsun Şubesi’nin 2018 – 2019 Dönemi Şube Çalışma Programı hakkında detaylı bilgi aktarıldı.

ÜRETİME VE KATMA DEĞER'E DESTEK
Ziyaretle ilgili bir değerlendirmede bulunan MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan, "Şehrimizin, bölgemizin ve ülkemizin gelişimine yönelik katkı sunmaya çalışan, birlikte çalışarak birlikte karar alıp süreci birlikte değerlendiren bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürmeye gayret ediyoruz. Bu çerçevede meslek disiplinimize giren konularda tüm yerel yönetimlerimize olduğu gibi Canik Belediyesi'ne de katkı sunmak istiyoruz. Üretime ve katma değer yaratan çalışmalara, meslektaşlarımızın ve Oda’mızın bilgi ve tecrübe birikimini Canik Belediyesi'ne de aktarmaya hazırız" diye konuştu.

CANİK’TE 'ASANSÖR KONTROLÜ' TALEBİ
Başkan Kadir Gürkan ayrıca,  'Asansör Periyodik Kontrol Yönetmeliği' kapsamında konut ve işyerlerinde bulunan asansörlerin periyodik kontrollerini Canik İlçesi'nde de gerçekleştirmeye talip olduklarını belirterek, "Nitelikli istihdam yaratan, asansörlerin periyodik kontrolleri konusunda ciddi bir birikime sahip olan, yarattığı değeri şehri, bölgesi ve ülkesinin gelişimi doğrultusunda harekete geçirme gayretinde olan MMO Samsun Şubesi teknik ekibinin bu görevi layıkıyla yerine getireceğinden eminiz" ifadelerini kullandı.

MMO Başkanı Kadir Gürkan , Canik Kent Konseyi ve meslek kazandırma eğitimlerine de şube olarak destek verebileceklerini de belirtti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Survivor'da final dörtlüsü belli oldu
Samsun Haber - Survivor'da final dörtlüsü belli oldu
Samsun Haber - 10 Temmuz güncel fındık fiyatları
Samsun Haber - 10 Temmuz güncel fındık fiyatları