Reklam
MMO’da eğitimler devam ediyor
Reklam

MMO’da eğitimler devam ediyor

MMO Samsun Şube, Meslek İçi Eğitim Merkezi kapsamında üyelerine yönelik düzenlemiş olduğu Mühendis Yetkilendirme Kurslarına “Doğalgaz İç Tesisat Mühendis Yetkilendirme Kursu” ile devam ediyor

04 Ekim 2019 - 14:32

SAMSUN HABER - Makina Mühendisleri Odası Ana Yönetmelik ve Yönetmelikleri, Mühendislik Etiği, Doğalgazın Tanımı ve Kullanımı, Doğalgaz İç Tesisat Projelendirme Esasları ve Doğalgaz İç Tesisat Uygulama Esasları oluşan konu başlıkları ile düzenlenen eğitimin sunumu başladı.  Makina Mühendisleri Odası MİEM (Meslek İçi Eğitim Merkezi) Kurs Eğitmeni Makine Mühendisi Hakan Yavuz tarafından verilen eğitime, toplam 17 Makine Mühendisi katıldı. Kursun sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olan katılımcılara “Doğalgaz İç Tesisat Mühendis Yetki Belgesi” verilecek.

Düzenlenen mühendis yetkilendirme kursu ile ilgili olarak basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan Er, “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi olarak üyelerin beklentisi ve bölgesel gelişmeler doğrultusunda MİEM Kursları düzenliyoruz. Doğal gazın birçok ilde kullanıma geçmesiyle beraber gelen talepler doğrultusunda, Doğalgaz İç Tesisat Mühendis Yetkilendirme Kursu açtık” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - İbrahim Sarıcaoğlu ölümden döndü
Samsun Haber - İbrahim Sarıcaoğlu ölümden döndü
Samsunlu memurlar AK Parti'li vekillerle görüştü
Samsunlu memurlar AK Parti'li vekillerle görüştü