google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Milletvekili Yılmaz: Sus pus kalmamız beklenmemeli
Reklam

Milletvekili Yılmaz: Sus pus kalmamız beklenmemeli

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Kimsenin bizim tarihten, köklü bir devlet oluşumuzdan, haklarımızdan feragat ederek sus pus kalmamızı beklememeli” dedi

21 Ocak 2020 - 10:36 - Güncelleme: 21 Ocak 2020 - 10:51

SAMSUN HABER - AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy İlçe Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Sevgi Tekkesi'nde gerçekleşen ilçe danışma meclisinde teşkilat çalışmaları değerlendirildi. Toplantıya, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ve teşkilat üyeleri katıldı. Toplantıda parti faaliyetleri değerlendirildi, görüş ve öneriler alındı.
 Türkiye'nin geçmiş tarihinden ve gelişmelerinden örnekler veren AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye üzerine nasıl oyunlar oynandığına dikkat çekti. Köklü bir devlet olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bir adım ileri gidememesi, yerinden kımıldayamaması, sesinin çıkmaması için her taraftan kıskaca alınmak istediğine vurgu yapan Yılmaz, İstiklal Marşı'nı hatırlatarak oradaki maneviyatın çok iyi anlaşılması gerektiğinin altını çizdi.
SUS PUS KALMAMIZ BEKLENMEMELİ
Senaryoların aynı aktörlerin farklı olduğunu kaydeden Yılmaz, "Dünya'da, özellikle bölgemizde çok kritik gelişmeler oluyor. Bazılarının istedikleri gibi bir devlet yönetimi sergilediğimiz takdirde ortada hiç bir sorun yok. Zaten her taraftan kıskaca almış, hareketsiz bırakmış durumda olunurdu. Ama yok; Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin, milletinin menfaatleri nelerse, haklarımız, güvenliğimiz, özgürlüğümüz, egemenliğimiz, bağımsızlığımız,  geleceğimiz neyi gerektiriyorsa bunu yapmak zorundayız. Kimsenin bizim tarihten, köklü bir devlet oluşumuzdan, haklarımızdan feragat ederek sus pus kalmamızı beklememeli. Şehitlerimizin, gazilerimizin, analarımızın, bu topraklarda bir damla alın teri olanların hakkı hepimizin üzerinedir. Çok şükür, bugün her yerde haklarımız, geleceğimiz için varız. Masada da, sahada da olacağız, çocuklarımızın geleceğini güvence altına alacağız " diye konuştu.
EN İYİSİNİ BULACAĞIZ
AK Parti'de istişare mekanizmasının çok iyi işlediğine vurgu yapan Yılmaz, "Büyük bir ailenin fertleri olarak her şeyi konuşacağız, tartışacağız, en iyisini bularak yolumuza devam edeceğiz" şeklinde konuşmasını tamamladı.
BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ
Milletvekili Yılmaz, sanayi bölgesinde geçtiğimiz günlerde çıkan yangında büyük hasar gören dış cephe ısı yalıtım fabrikasını ziyaret ederek, iş yeri sahiplerine geçmiş olsun dileklerini iletti. Ayrıca, yurtdışında trafik kazasında hayatını kaybeden Tekkeköy ilçesi Kışla Mahallesi eski muhtarı Ahmet Şahin'e başsağlığı dileklerini iletti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş: Herkesi kucaklayarak çalışmalıyız 
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş: Herkesi kucaklayarak...
Samsun Haber - Samsun'da 20 mahallenin ortak yolu tamamlandı
Samsun Haber - Samsun'da 20 mahallenin ortak yolu tamamlandı