google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Milletvekili Köktaş ilçe başkanlarıyla buluştu
Reklam

Milletvekili Köktaş ilçe başkanlarıyla buluştu

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ankara’da AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana Samsun’da görev yapan ilçe başkanları ile bir araya geldi

26 Şubat 2020 - 10:17

SAMSUN HABER - AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen “Kuruluştan Günümüze İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”na katılmak üzere Ankara’da bulunan, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana Samsun’da görev yapan İlçe Başkanları ile buluştu.

AK PARTİ BÜYÜK BİR AİLE
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katıldığı, Karadeniz Bölgesi illerini kapsayan İstişare ve Değerlendirme Toplantısı sonrası AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana Samsun’da görev yapan İlçe Başkanları'nı ağırlayan AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş, "Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bu büyük aileyi bir araya getirdiği için şükranlarımı, minnetlerimi sunuyorum. Üstlendiğimiz büyük sorumlulukla geleceğimize, yarınlara güçlü bir miras bırakmak için gayretli çalışmalarımızı siz değerli yol arkadaşlarımız ile birlik ve beraberlik içinde sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ
Milletvekili Köktaş ayrıca, "Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız tarafından düzenlenen 'Kuruluştan Günümüze İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın ardından, ilimizde İlçe başkanlığı yapmış ve halen görevde olan kıymetli yol ve dava arkadaşlarımız ile biraraya geldik. Hem il başkanlığım hemde milletvekilliğim döneminde kolektif çalışmayı ön planda tutarak zor ve meşakatli süreçlerden gece gündüz demeden, birlik ve beraberlik içinde çalışarak çıktığımız kardeşlerimize, bugüne kadar gösterdikleri fedakarlık, azim, samimiyete ve partimize sağladıkları katkılardan ötürü teşekkür ediyorum. Daha gidecek çok yolumuz, atacak çok adımımız, yapacak çok işimiz var. Durmak yol yola devam. 
Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş: Herkesi kucaklayarak çalışmalıyız 
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş: Herkesi kucaklayarak...
Samsun Haber - Samsun'da 20 mahallenin ortak yolu tamamlandı
Samsun Haber - Samsun'da 20 mahallenin ortak yolu tamamlandı