google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Millet İttifakı’nın adayı Hayati Tekin oldu

Millet İttifakı'nın adayı Hayati Tekin oldu

Millet İttifakı'nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin oldu. Tekin, "Öz memleketim olan Samsun'da hizmete talibim" dedi

01 Şubat 2019 - 16:50

SAMSUN HABER - Millet İttifakı'nın İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin oldu. Dün Ankara'da İYİ Parti Genel merkezi'nde yapılan son değerlendirmenin ardından aday adayları Alper Aydemir, Mehmet Çakar, Ferhat Günaydın, Hacı Eyüp Güler ve Hayati Tekin arasından Hayati Tekin İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak belirlendi.

Ayrım yapmadan hizmet vereceğini belirten Tekin, "Allah'ın izniyle Samsun'a hizmet için talibim. 31 Mart'ta yapılacak olan belediye seçimidir, hizmet seçimidir. Samsun'a hizmet particilik ile olsaydı ben 45 yıllık partimi bırakmazdım. Samsun'a hizmet için talip oldum, toplumun hizmetine talibim. Tecrübemi öz memleketim olan Samsun'un gençlerinin daha güzel, daha zengin, daha müreffeh, daha çağdaş bir kentte yaşaması için harcayacağım. Hedefim Samsun'da kendimi aşmaktır. Allah'ın izniyle bunu başaracağıma inanıyorum. Ben inancı sağlam bir insanım, halkımın duaları ve oylarıyla bunu gerçekleştireceğiz. Hep beraber güzel günler yaşayacağımıza inanıyorum. Samsun'a sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum" diye konuştu.

 


 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
samsun haber - 10 Ağustos güncel altın fiyatları
samsun haber - 10 Ağustos güncel altın fiyatları
samsun haber - Döviz piyasalarında son durum
samsun haber - Döviz piyasalarında son durum