google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Reklam
  • Reklam
MHP Tekkeköy İlçe Başkanı’nı atadı
Reklam

MHP Tekkeköy İlçe Başkanı'nı atadı

MHP Samsun İl Başkanlığı'nın başlattığı 'uyum operasyonu' kapsamında geçtiğimiz günlerde görevden alınan Tekkeköy İlçe Başkanı Sevinç Vural'ın yerine Köksal Kısa atandı. 

13 Eylül 2019 - 16:40
Reklam

SAMSUN HABER - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun teşkilatında geçtiğimiz günlerde Ladik ve Tekkeköy İlçe Başkanları ve ilçe yönetimleri görevden alınmış, Ladik İlçe Başkanlığına Selami Aktaş ve yeni ilçe yönetim kurulu atanmıştı. Bugün ise Tekkeköy İlçe Başkanlığı'na Köksal Kısa başkanlığındaki yeni yönetim kurulunun ataması yapıldı.

UYUM VE DİSİPLİNE İHTİYAÇ VAR
Atamalar hakkında bilgi veren MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, “Bizim için en önemli iki kriter uyum ve disiplin. Milliyetçi Hareket Partisi'nin ‘2023 Lider Ülke Türkiye’ vizyonuna birlik ve beraberlik içinde ulaşmak adına Milliyetçi Hareketin Teşkilat değerlerine ilave olarak Samsun özelinde uyum ve disipline ihtiyacı vardır. Bunu sağlamak için bu nöbet değişimleri Genel Merkezimizin uhdesinde gerçekleştiriliyor” dedi.

 GÖREVİ TEBLİĞ EDİLDİ
MHP Samsun İl Başkan Vekili ve Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Önder Subaş, Samsun Ülkü Ocakları İl Başkanı İbrahim Mert Bahar ve Yönetimi, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Harun Karapıçak, İl Başkan Yardımcıları, İl Kadın Kolları Üyeleri, Tekkeköy İlçe Başkanlığı Yönetimi de atamada hazır bulundu. İlçe Başkanlığında yapılan toplantıya partililer de katıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkan Vekili ve Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Önder Subaş İlçe Başkanı olarak atanan Köksal Kısa’ya ve yeni ilçe yönetimine yeni görevlerini tebliğ etti.

 YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ

Tekkeköy İlçe Başkanı Köksal Kısa’nın yönetim kuruluna ise: Mümin Kılınç, Güven Apaydın, Nizamettin Odabaş, Ertuğul Eren, Engin Çetin, Sezgin Boz, Mehmet Bayrakçı, Hasan Eren, Murat Yeksoy, Semih Kısa, Sabri Abacı, Süleyman Kılınç, Osman Güneş, Hüseyin Köksal, Rasim Doğan, Hüseyin Ateş, Mustafa Cengiz, Mehmet Aslan, Emsal Doğan, Ahmet Öztürk, Veysel Çetin, Semih Ekşioğlu, Havva Soylu, Halil Karakaş, Hakan Kakal, Hakan Gül, Ali Uçak, Mithat Dolu, Hakan Şipşak, Şenol Pekdemir, Osman Dilaver, Rıza Muti, Kaya Kıllı atandı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 14 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - 14 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - Samsun'da 14 Temmuz nöbetçi eczanelerin listesi
Samsun Haber - Samsun'da 14 Temmuz nöbetçi eczanelerin listesi