Reklam
MHP Samsun’dan anlamlı destek
Reklam

MHP Samsun'dan anlamlı destek

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Serebral Palsi hastalığına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen Beykoz Çayır Festivali'ne yöresel kıyafet desteği sağladı. Beykoz Samsunlular Derneği Başkanı Ömer Altun, Karapıçak'a teşekkür etti

03 Ekim 2019 - 16:35

SAMSUN HABER - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İstanbul Beykoz Belediyesi tarafından Beykoz'daki yöre derneklerinin katılımıyla Serebral Palsi hastalığına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen Beykoz Çayır Festivali'ne yöresel kıyafet desteği sağladı. Beykoz Samsunlular Derneği Başkanı Ömer Altun İstanbul’dan Samsun’a gelerek teşekkür ziyaretinde bulundu. Altun, Başkan Karapıçak’a cam vazo ve kase hediye etti.

 SILA ÖZLEMİ YAŞAYAN HEMŞERİLERİMİZİN YANINDAYIZ
Başkan Abdullah Karapıçak, “Geçtiğimiz İstanbul seçimlerinde yaklaşık bir ay İstanbul’daki Samsunlu hemşehri derneklerini ziyaret ettik ve onlarla hemhal olduk. Şunu gördük ki İstanbul’da Samsun’a olan sıla özleminin kalbi hemşehri derneklerinde atıyor. Biz Samsun’da yaşayanlar bu duyguyu, sıla özlemini onlar kadar hissedemesek de empati yaptığımızda hissediyoruz. Beykoz Samsunlular Derneği'ne olduğu gibi İstanbul’da diğer faal olan 11 federasyon ve 185 dernek ile 500 bine yakın hemşehrimizin her zaman yanında olacağız. Beykoz Samsunlular Derneği Başkanı Ömer Altun’a da Samsun’u ve Samsunluları temsil ettiği festivaldeki emekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Başkan Togar o listeden BİM'i kaldırdı
Başkan Togar o listeden BİM'i kaldırdı
 Samsun Vezirköprü'de o mahalle karantina altına alındı
Samsun Vezirköprü'de o mahalle karantina altına alındı