google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
MHP Lideri Devlet Bahçeli Twitterı bıraktığını duyurdu

MHP Lideri Devlet Bahçeli Twitterı bıraktığını duyurdu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, son twittini attığını ve  Twitterı bıraktığını açıkladı

01 Temmuz 2020 - 19:20

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medyanın dipsiz bir kuyuya, izan ve insaf tanımayan mayınlı bir platforma dönüştüğünü belirterek, Twitterı bıraktığını duyurdu. 
SOSYAL MEDYAYA AĞIR ELEŞTİRİ YAPTI
Son twitini paylaşan Bahçeli şu açıklamaları yaptı: "Bugün sizlerle son Twitter mesajlarımı paylaşacağım. Bilgiye en kısa yoldan, en doğru vasıtalarla, en objektif şekilde ulaşmak, aynı zamanda iletişim kanallarını aktif olarak kullanmak çağımızın mümeyyiz ve müessir bir özelliğidir. Teorik olarak sosyal medyadan beklenen de bu ihtiyaca cevap vermesidir. Ancak sosyal medya dipsiz bir kuyuya, izan ve insaf tanımayan mayınlı bir platforma dönüşmüştür. Başta Twitter, Facebook olmak üzere sosyal medya iftira sahnesi, ihanet ve isnat mecrası olmuş çıkmıştır. Sosyal medya taşınması imkânsız ağır bir güvenlik sorunu haline gelmiştir.İtibar suikastlarının kurgu mekânı, insan onurunu ayağa düşüren, akla ve hayale sığmayan fitne ve dedikoduların sığınak ve barınağı olan sosyal medya geleceğimiz, milli ve manevi gerçeklerimiz açısından vahim bir tehdit ortamını kökleştirmiştir. İnsan şerefine, insan namusuna, insan haysiyetine envai çeşit saldırganlığı provoke eden sosyal medyanın bu haliyle varlığı akla, ahlaka ve insani değerlere tamamen aykırıdır. Sosyal medya terörü insan ve toplum huzuruna kast etmektedir."

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da düğün süreleri kısaltıldı , toplu yemekler yasaklandı
Samsun'da düğün süreleri kısaltıldı , toplu yemekler...
samsun haber - Bakan Koca Samsun Valisi Dağlı ile Korona virüs toplantısı yaptı
samsun haber - Bakan Koca Samsun Valisi Dağlı ile Korona virüs...