google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
MHP’den Ladik İlçe Başkanlığı’na yeni atama
Reklam

MHP'den Ladik İlçe Başkanlığı'na yeni atama

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi, Ladik İlçe Başkanlığı'na Selami Aktaş'ı atadı. MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, "MHP'nin 2023 hedefleri doğrultusunda teşkilatlar ile ilgili değişim sürecinin devam edecek" dedi

29 Ağustos 2019 - 17:54

SAMSUN HABER - Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından görevden alınan İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu yerine Selami Aktaş başkanlığında yeni yönetim atadı. Atanma sonrasında yeni İlçe Yönetimine tebliğ için Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığından Teşkilat İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Önder Subaş, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Samsun Ülkü Ocakları İl Başkanı İbrahim Mert Bahar, Ladik İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

 MHP’NİN 2023 VİZYONU DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞIYORUZ
Atamaya ilişkin olarak bir açıklama yapan MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, “MHP Samsun İl Başkanlığı olarak, partimizin 2023 vizyonu doğrultusunda bize düşen görev teşkilatları en üst seviyede hazırlamaktır. Bu doğrultuda yapmış olduğumuz çalışmaları genel merkezimize ilettik. Bu çalışmalarımıza önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Eğitim odaklı öncelikli çalışmalarımızın hedefi, teşkilatlarımızı ve meclis üyelerimizin eksikliklerini gidermek olacaktır” dedi.

DEĞİŞİM SÜRECİ DEVAM EDECEK
Karapıçak, MHP'nin 2023 hedefleri doğrultusunda teşkilatlar ile ilgili değişim sürecinin devam edeceğini belirterek; “Ocak ayında önceki il başkanının görevden alınması sonrasında Genel Başkanımızın takdirleriyle şahsıma İl Başkanlığı görevi tevdi edildi. Bu görevin tevdi edilmesi ile ilgili öncesinde bir talebim olmadığı gibi görevin tevdi edilmesi şahsımı onurlandırdı. Genel Merkezimizden gelen talimatla başlayan sürecimiz, 31 Mart yerel seçimleri arifesinde gerçekleşti. Gerek 31 Mart seçimlerinde gerek ise YSK’nın yenilenmesi kararı sonrasında İstanbul'daki 23 Haziran Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Yönetim Kurulumuz ve teşkilatlarımızla birlikte var gücümüzle çalıştık. Çalışmalarımızın sonuçlarını her iki seçimin öncesini ve sonrasındaki gelişmeleri çok detaylı olarak gerek istatistiki, gerek siyasi, gerek ise teşkilatlar bağlamında Genel Merkezimize çok detaylı şekilde ilettik" diye konuştu. 

 UYUM VE DİSİPLİN OLMAZSA OLMAZIMIZ

Karapıçak, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Göreve gelmemiz sonrasında Samsun’u MHP'nin 2023 hedefleri doğrultusunda ileriye taşıyamak için uyumlu çalışabileceğimiz teşkilatlarla yolumuza devam edeceğiz. Uyum kriterlerimiz ile ilgili somut çalışmalarımızı 31 Mart seçimleri sonrası hazırladığımız raporla genel merkezimizle paylaştık. Bu kriterlere uymayan, 31 Mart yerel seçimleri sürecinde verim alamadığımız ve İl Başkanlığımızla uyumlu çalışamayacakları ortaya çıkmış teşkilatlar ile devam etmeyeceğimiz gibi yerlerine atanacak yeni teşkilat yönetimi ve başkanlarıyla hedeflerimize doğru ilerleyeceğiz" şeklinde konuştu. 

 LADİK’E ATAMASI YAPILAN YENİ YÖNETİM

MHP Ladik İlçe Başkanı olarak atanan Selami Aktaş'ın Yönetim Kurulu'nda ise şu isimler yer aldı: Mehti Çetiner, Abdurrahman Tursun, Seyfettin Kayışlı, Murat Tersakan, Dinçer Sancı, Murat Batum, Onur Çetiner, İlyas Aktaş, Aslan Abay, Ümit Durak, İmdat Demir, Hasan Çavuş, Mustafa Yıldız, Birol Tulum, Mehmet Çavuş, Kürşat Sancı, Gülami Erdoğan, Nafiz Korkut, Sadettin Özkan, Süleyman Çamur, Ali Çetinkaya.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Meteoroloji Samsun için saat verdi
Samsun Haber - Meteoroloji Samsun için saat verdi
Samsun Haber -  9 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - 9 Temmuz güncel altın fiyatları