Mavanti Mehter şovla Mobilya Fuarı’na damga vurdu
Reklam
Reklam

Mavanti Mehter şovla Mobilya Fuarı'na damga vurdu

Kaliteli mobilyanın adresi Mavanti, TÜYAP Samsun 3. Mobilya Dekorasyon Fuarı’na mehter takımı ile damga vurdu. Müzik ziyafeti veren Mehter Takımını dinlemek isteyen ziyaretçiler, Mavanti'nin standına akın etti

13 Mart 2018 - 15:59 - Güncelleme: 13 Mart 2018 - 17:33

SAMSUN HABER - 3. Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda açtığı stantda kaliteli, şık ve konforlu ürünlerini sergileyen Mavanti Moble, stantında ağırladığı Mehter Takımı ile ziyaretçilere büyük bir sürpriz yaptı. En güzel marşların ve şarkıların çalındığı müzik ziyafetine, yoğun ilgi gösteren ziyaretçiler, Mavati'nin standına akın etti. 

FUARA RENK KATTI
Milli birlik ve beraberlik ruhunu canlandırmak için Mehter Takımı'nın ağırladıklarını kaydeden, işletme sahibi Orhan Akar, "Ülkemizin zor bir dönemden geçtiği bu günlerde, milli birlik ve beraberlik ruhunu perçinlemek ve kenetlenmek amacıyla, fuarda Mehter gösterisi  düzenledik. Öz değerlerimizi, kültürümüzü, vatan ve millet sevgimizi ifade eden Mehter’in coşkulu sesi, adeta tüm fuar alanını inletti. Böyle bir sürprizle birlikte, bir kez daha birlik ve beraberlik ruhunu yüreğimizde hissettik ve fuara da renk katmış olduk” dedi.
YURT DIŞI BAĞLANTILAR KURDUK
3 yıldır Mobilya Fuarı'na katıldıklarını belirten Akar, "Yeni ürünlerimiz ve dizaynlarımızla bu yıl da fuardaki yerimizi aldık. Fuara özel indirimleri ziyaretçilerle buluşturuyoruz. Yeni evlenecek olan bir şehit ailesi genç çiftimize, masa ve sandalye takımı hediye edeceğiz.  Standımıza gösterilen ilgi memnuniyet verici. Yurt dışından gelen ziyaretçilerle iş bağlantıları yapma fırsatı bulduk. Yurt içi ve yurt dışındaki birçok fuara katılıyoruz. Önümüzdeki günlerde İtalya Fuarı’na da katılım göstereceğiz. Fuarlarda trendleri yakından takip ederek çizgimizi belirliyoruz” diye konuştu.

ÖNCELİK KALİTE VE MEMNUNİYET
Çeyrek asırdır mobilya sektöründe hizmet verdiklerini kaydeden Akar, "80 metrekarelik alanda başlamış olduğumuz ticaret faaliyetimize,  Örnek Sanayi Sitesi’nde yer alan 2 bin 400 metrekarelik fabrikamızda üretim gerçekleştirerek devam ediyoruz. Masa, sandalye ve dresuar grubu çeşitlerimizle hizmet veriyoruz. Mavanti’de, önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyeti. Hizmetimizi en güzel şekilde sunup daha üst seviyelere getirmek için azami çaba sarf ediyoruz. Satış sonrası hizmete büyük önem veriyoruz. Ticari ahlak, hizmet ve kalite bir araya gelince başarı da kaçınılmaz oluyor. Bu başarımızı üç oğlumun ikinci kuşak olarak devam ettireceğine inanıyorum” şeklinde konuştu. 

HEDEFİMİZ İHRACAT
Karadeniz, Güney Doğu Anadolu, Doğu Anadolu ve Ege Bölgesi’nde de hizmet verdiklerini sözlerine ekleyen Akar, "Amacımız önce bölgemize hakim olmak, sonrasında da tüm ülkeye ve yurt dışına hizmet verebilmek. İllimize ve ülkemize katma değer sağlamak istiyoruz. Her bütçeye ve her tarza uygun modellere yer verdiğimiz işletmemizde, kalite, hizmet, zengin ürün çeşidi ve satış sonrası hizmet sunuyoruz. Ürünlerimizde imalattan doğan herhangi bir sıkıntı olduğunda sınırsız garanti veriyoruz" dedi.
Ayşe KUŞCU KAYA

2018/03/2018-03-10-16-31-37.jpg
2018/03/2018-03-10-16-32-37.jpg
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uslu'dan Kavak'a kaliteli belediyecilik sözü
Uslu'dan Kavak'a kaliteli belediyecilik sözü
Saathane, bu projeyle cazibe merkezi olur
Saathane, bu projeyle cazibe merkezi olur