Makina mühendislerinden Demir’e ziyaret
Reklam

Makina mühendislerinden Demir’e ziyaret

Samsun'da Makina Mühendisleri Odası(MMO) yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

17 Nisan 2019 - 17:06
Reklam

SAMSUN HABER - MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan ve yönetim kurulu üyeleri, 31 Mart’ta Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mustafa Demir'i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. MMO yöneticileri Mustafa Demir'e ayrıca 2018 – 2019 dönemi şube çalışma programı hakkında detaylı bilgi aktardı.

DEMOKRATİK, KATILIMCI YÖNETİM ANLAYIŞI

Başkan Yardımcısı Özkan Er, Sekreter Üye Nail Yolaydın, Sayman Üye Bekir Akarsu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Saraçoğlu, Mehmet Aytaç Taygal, Erdi Yıldırım, Ali Dinler ve Nuri Özdoğan ile birlikte Başkan Mustafa Demir'i ziyaret eden Şube Başkanı Kadir Gürkan, burada yaptığı açıklamada, "Odamız yönetim kurulunun çalışma programı doğrultusunda kurum ve kuruluşları ziyaret ederek çalışma ortamları oluşturuyoruz. Birlikte düşünüp birlikte karar alan, birlikte uygulamaya geçerek süreci birlikte kontrol eden yaklaşımla, demokratik katılımcı yönetim anlayışı ile üyelerimize, Samsun’a ve ülkeye hizmet etmeye çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyesi ile de her türlü iş birliği ve birlikte çalışma ortamında yer almak istiyoruz" dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun’da 4 bin 957 aracın geçişine izin verilmedi
Samsun’da 4 bin 957 aracın geçişine izin verilmedi
Türkiye’de yeni dönem bugün başladı
Türkiye’de yeni dönem bugün başladı