Köktaş’tan Eğitim Araştırma Hastanesi’ne ziyaret
Reklam

Köktaş'tan Eğitim Araştırma Hastanesi'ne ziyaret

Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekim Vekili Uzm. Dr. Eda Türe ve idari yönetimini ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, hasta ve hasta yakınlarına da geçmiş olsun dileklerini iletti

22 Ekim 2018 - 15:27
Reklam

SAMSUN HABER - AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi'ni ziyaret ederek Başhekim Vekili Uzm. Dr. Eda Türe ve idari yönetimi ile biraraya geldi. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Milletvekili Köktaş, hastaneye tedavi için gelen hasta ve hasta yakınları ile de sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. 

GÜÇLÜ SAĞLIK POLİTİKASI

AK Parti iktidarı ile birlikte, sağlık hizmetlerinde herkes için ulaşılabilir, nitelikli sürdürülebilir ve güçlü bir Sağlık Politikası izlendiğini belirten Milletvekili Köktaş, "İnsan merkezli yaklaşımla birey ve toplum sağlığını en üst düzeyde korumak, sağlık sorunlarına zamanında, uygun ve etkili çözümleri sunmak adına izlenen sağlıkta dönüşüm programıyla ülkemiz, dünyanın hiçbir ülkesinin başaramadığı bir noktaya gelmiş, devrim niteliğinde yeniliklere ve yatırımlara imza atılmıştır. 

Artık uçak ve helikopter ambulanslar vatandaşlarımıza hizmet vermekte, önceki dönemlerde yaşanan ilkel uygulamalarda tarihe karışmıştır." dedi.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Valisi Kaymak'ın acı günü 
Samsun Valisi Kaymak'ın acı günü 
İlkadım Belediyesi’nde kadro değişikliği iddiası
İlkadım Belediyesi’nde kadro değişikliği iddiası