Köktaş: “Çarşamba Devlet Hastanesi 2018’de hizmette”
Reklam

Köktaş: “Çarşamba Devlet Hastanesi 2018’de hizmette”

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba Devlet Hastanesi’nin 2018 yılı ilk yarısında ilçeye hizmet vermesi için gerekli çalışmaları yakından takip ettiklerini söyledi. 

19 Aralık 2016 - 18:53

Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba ilçesi Kavakdibi mevkisinde yapımı devam eden yeni Çarşamba Devlet Hastanesi'nde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Turan Bilgin, şantiye şefi Mahmut Güneş ve ilçe teşkilat üyelerinin katıldığı ziyarette konuşan Milletvekili Köktaş, "14 yıllık AK Parti hükümetleri döneminde sağlık alanında devrim niteliğindeki reformlar gerçekleştirildi. İnsan hayatını her şeyden çok önem veren sağlık politikamızla merkez ve ilçelerimizde son teknoloji cihazlarla donatılmış yeni sağlık hizmet alanları yapıldı. 2017 yılı sonunda bitecek olan 250 yatak kapasiteli Çarşamba Devlet Hastanemizin de, 2018 yılı ilk yarısında Çarşambamıza hizmet vermesi için gerekli çalışmaları yakından takip ediyoruz. Şantiye şefimiz ve başhekimimizden bilgileri aldık, inşaat hızlı bir şekilde yükseliyor. İnşallah hiç bir sorun olmadan hastanemizi hemşehrilerimizin hizmetine açacağız" dedi.

2016/12/157739.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Memur ve emeklilerin temmuz zammı ne kadar olacak?
Memur ve emeklilerin temmuz zammı ne kadar olacak?
Memur ve emekli maaş zam oranları belli oldu
Memur ve emekli maaş zam oranları belli oldu