google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Kılıç: Terme’nin geçmişine sahip çıkmaya devam edeceğiz
Reklam

Kılıç: Terme’nin geçmişine sahip çıkmaya devam edeceğiz

Samsun Valisi Osman Kaymak, Terme Kaymakamı Mehmet Parlak ve Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç Terme Pazar Cami restorasyon çalışmalarını inceledi. Başkan Kılıç, Terme’nin geçmişine ve tarihine sahip çıkmaya devam edeceklerini belirtti.

28 Mayıs 2019 - 15:18

SAMSUN HABER - Samsun Valisi Osman Kaymak, Terme Kaymakamı Mehmet Parlak, Belediye Başkanı Ali Kılıç, AK Parti Terme İlçe Başkanı İbrahim Ar ve Belediye meclis üyeleri ile birlikte, Samsun Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nce restore edilen Terme Pazar Cami’si restorasyon çalışmalarını yerinde inceledi. Ziyarette Başkan Kılıç, bir kentin geleceği kadar geçmişinin de çok önemli olduğunu vurgulayarak, Terme’nin geçmişine ve tarihine sahip çıkmaya devam edeceklerini belirtti.

BAŞKAN KILIÇ: ATALARIMIZIN EMANETİ

Tarihi Pazar Cami restorasyon çalışmalarının özellikle gelecek nesiller için çok önem arz ettiğini ifade ederek açıklamada bulunan Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “İlçemizde atalarımızdan emanet kalan bir değerin gelecek nesillere sağlam şekilde bırakılması için çalışmalar devam ediyor. Restorasyon çalışmalarının beş ay içinde bitirilmesi planlanıyor ve aslına uygun olarak çalışmalar devam ediyor.” dedi.

ESNAF VE VATANDAŞ ZİYARETİ

Terme ziyareti çerçevesinde Samsun Valisi Osman Kaymak ve beraberindeki heyet, Atatürk Caddesi ve Cumhuriyet Meydanı'nda esnaf ve vatandaşlar ile sohbet ederek hayırlı ramazanlar dilediğinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber -  TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray Çınar'a övgü
Samsun Haber - TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray...
Samsun Haber - Samsunlu iş insanı hayatını kaybetti
Samsun Haber - Samsunlu iş insanı hayatını kaybetti