Reklam
Kaymak yeni yılı kutladı
Reklam

Kaymak yeni yılı kutladı

Yeni yıl mesajı yayımlayan Samsun Valisi Osman Kaymak, “Yeni yılın sağlık, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum” dedi

31 Aralık 2018 - 13:50

SAMSUN HABER - Samsun Valisi Osman Kaymak yeni yıl mesajı yayımladı. Kaymak, yeni yılın tüm insanlığa güzellikler getirmesini diledi.

YENİ YIL YENİ UMUTLAR DEMEKTİR
Kaymak mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevinçleriyle, üzüntüleriyle bir yılı daha geride bırakırken; yeni bir yıla, yeni güzellikler, yeni hedefler ve daha güzel yarınların ümidiyle siz Samsunlu hemşerilerimle birlikte girmenin heyecanını yaşıyorum. Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir. Umuyorum ki, 2019 yılı tüm insanlık için, barışın ve huzurun hüküm sürdüğü bir yıl olur. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ ilkesiyle 2019 yılı içerisinde de Samsun halkı için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Yeni yılın; geride bıraktığımız 2018 yılı içerisinde hizmet etmekten büyük bir onur duyduğum siz Samsunlu hemşerilerime, kamu vazifelerini icra etmekte olan bütün mesai arkadaşlarıma, yüce milletimize ve tüm insanlık âlemine sağlık, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum."
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Meteorolojiden sis uyarısı
Meteorolojiden sis uyarısı
Operasyonda son durum: Bakanlık açıkladı
Operasyonda son durum: Bakanlık açıkladı