Kaya’dan 10 Ocak mesajı
Reklam

Kaya’dan 10 Ocak mesajı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan AK Parti Kavak Belediye Başkanı aday adayı Levent Kaya, “Fedakar ve özveri ile çalışan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum” dedi.

10 Ocak 2019 - 17:15

SAMSUN HABER - AK Parti Kavak Belediye Başkanı aday adayı Levent Kaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. 

KUTLU OLSUN
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Kaya mesajında şu ifadelere yer verdi: Kamuoyunu bilgilendiren gazeteci arkadaşlarımız, önemli bir görev icra ediyor. Gazeteciler, şehrin sosyal, kültürel, ekonomik kalkınmasını gündeme taşıyarak, şehrin gelişime katkı sağlıyor. Güçlü gazeteciler, güçlü demokrasinin tesisini sağlamaktadır. Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci de, basın çalışanlarının desteği ile daha hızlı olmaktadır.  Gazeteci arkadaşlarımızın yaptıkları işe her zaman saygı duyuyorum. Karşılaştıkları tüm zorluklara rağmen, fedakar ve özveri ile çalışan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da Korona virüsten ölenlerin sayısı açıklandı
Samsun'da Korona virüsten ölenlerin sayısı açıklandı
Samsun'da 3 Haziran'dan sonra seyahat yasağı bitiyor
Samsun'da 3 Haziran'dan sonra seyahat yasağı bitiyor