Kavak’ta sözler tutuluyor
Reklam

Kavak'ta sözler tutuluyor

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, yeni projeleri uygulamaya başladıklarını belirterek, "Halkımıza söz verdiğimiz 41 projemizi seri bir biçimde hayata geçireceğiz" dedi

19 Nisan 2019 - 16:01
Reklam

SAMSUN HABER - AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti Kavak ilçe Başkanı Osman Atlı, MHP İlçe Başkanı Cahit Kamber, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları ile belediye meclis üyeleri de ziyarette hazır bulundu.

KAVAK GÖZDE OLACAK
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nun hizmetlerine hız kesmeden devam edeceğini belirten Kırcalı, “İnsanlara fiziki ve sosyal olarak dokunan yerel yönetimler bu yönleri ile çok farklı özelliğe sahip. Bu bakımdan da belediye başkanlığı çok önemli bir görev. Kavak’ta da başkanımız hizmetlerine hızlı bir şekilde devam edecek ve kendi rekorunu kıracaktır. Bizler de başkanımızın yanında olarak bu güzel ilçemize gelecek yatırımların her zaman destekçisi olacağız. AK belediyecilik ile son beş yılda, hızlı bir gelişim içine giren Kavak, gelecekte de Samsun’un en gözde ilçesi olacaktır” diye konuştu.

ÇÖZÜM BİZDE
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’da tüm enerjilerini ilçenin kalkınması ve daha fazla hizmet alması için harcayacaklarını söyledi. Sarıcaoğlu, “Bu dönemimizde belediye meclis üyelerimiz ile ilçemizin yararına olacak tüm çalışmalara birlikte omuz verecek, yararına olmayacak tüm işlere de hep birlikte hayır diyeceğiz. Geçmişte olduğu gibi bu dönemde de Kavak’ta güzel ve uyum içinde bir çalışma dönemi geçireceğiz. Şimdi yeni projelerimize başladık. Yeni hastanemizin ihalesi yapıldı. Küçük sanayi sitemizin çalışmalarına başlıyoruz. Halkımıza söz verdiğimiz 41 projemizi seri bir biçimde hayata geçireceğiz. İlçemizin sorunlarını biliyoruz. Çözümü de bizde" şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'a şehit ateşi düştü
Samsun'a şehit ateşi düştü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü