google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
KARGİF ve ÇARGİAD’dan birliktelik örneği
Reklam

KARGİF ve ÇARGİAD'dan birliktelik örneği

KARGİF Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu, ÇARGİAD Başkanı Sercan Albayrak'ı ziyaret etti. Samsun ile ilgili projelerini anlatan başkanlar, birlik ve beraberlik mesajları verdi

25 Şubat 2020 - 09:38

SAMSUN HABER - Karadeniz Genç İş İnsanları (KARGİF) Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu, Çarşamba Genç İş İnsanları Derneği (ÇARGİAD) Başkanı Sercan Albayrak ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. KARGİF’in yapacağı çalışmalar hakkında bilgi veren Muratoğlu, kendisini ağırlayan ÇARGİAD'a teşekkür etti. Samsunla ilgili projelerin anlatıldığı ziyarette birlik ve beraberlik örneği sergilendi. 

ALBAYRAK BAŞARI DİLEDİ
ÇARGİAD Başkanı Sercan Albayrak, kısa süre önce göreve gelen KARGİF Başkanı Muratoğlu'na başarılar diledi. Albayrak, "KARGİF’e yeni bir nefes ve heyecan olacağınızdan hiç şüphemiz yok bugün burada bizleri ziyaret ederek onure ettiniz Çarşambamıza hoşgeldiniz” dedi.

HEP BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ
KARGİF  Başkanı Muratoğlu ise, “Öncelikle şahsıma göstermiş olduğunuz misafirperver kabulünüzden ötürü teşekkür ederim. Sizlerle burada olmaktan ötürü mutluyum. Önümüzdeki günlerde daha aktif, çalışkan ve üye derneklerine hizmet veren bir KARGİF ile tanışacağız. Burada sizlere de görevler düşüyor. Hep birlikte bu aileyi daha da büyüterek ilerilere taşıyacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber -  TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray Çınar'a övgü
Samsun Haber - TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray...
Samsun Haber - Samsunlu iş insanı hayatını kaybetti
Samsun Haber - Samsunlu iş insanı hayatını kaybetti