Karapıçak İstanbul için harekete geçti
Reklam

Karapıçak İstanbul için harekete geçti

MHP'nin İstanbul seçimleri için belirlediği stratejilerin ardından harekete geçen MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, ilk ziyaretini İstanbul Samsun Dernekleri Federasyonu (İSDEF) Genel Merkezi'ne yaptı

15 Mayıs 2019 - 09:43 - Güncelleme: 15 Mayıs 2019 - 12:27

SAMSUN HABER - 23 Haziran için partisinin ana stratejisini de belirlendiği programın ardından harekete geçen MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ilk olarak, İstanbul Samsun Dernekleri Federasyonu (İSDEF) Genel Başkanı Erol Türkoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette Karapıçak'a, SAMKON-Samsun Sivil Toplum kuruluşları Konfederasyonu Genel Başkan yardımcısı Mete Koca, Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu (SAMDEF) Genel Başkanı Metin Şenel ve yönetimi de eşlik etti.Samsunluluk ruhunun da gündeme geldiği ziyarette, İstanbul seçimleri üzerine istişarelerde bulunuldu. İl Başkanı Karapıçak İSDEF Genel Başkanı Erol Türkoğlu ve yönetimine teşekkür etti.

24 HAZİRAN SABAHI BAŞARIYA UYANACAĞIZ
Karapıçak, İstanbul'da faaliyet gösteren Samsun derneklerine ziyaretlerin devam edeceğini ve istişarelerle birlik ve beraberliği pekiştireceklerini söyledi. Karapıçak iftar programı sonrasında Samsunluların yoğun olarak ikamet ettiği Esenyurt İlçesi'ni ziyaretinin devamında Esenler Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Ramazan Etkinliklerine de katılarak MHP Esenler İlçe Başkanı, Esenler Belediye Başkanı ve Esenler Belediye Meclis Üyeleri ile bir araya geldi. Katıldığı etkinliklerde Samsunluluk ruhuna değinen MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak; “Samsunluluk ve 100. yıl ruhu İstanbul seçimlerine damgasını vuracak. 24 Haziran sabahı İstanbul’da mutlak bir başarıya uyanacağız. Seçim süreci içerisinde Samsunlu Dernek Federasyonları ile eşgüdümlü çalışma programı yapacağız. Dernek federasyonlarının verdiği destek bizleri onurlandırmıştır. 23 Haziran seçimi İstanbul’da ikamet eden hemşehrilerimizle kucaklaşmak için de büyük bir fırsat” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Memur ve emeklilerin temmuz zammı ne kadar olacak?
Memur ve emeklilerin temmuz zammı ne kadar olacak?
Memur ve emekli maaş zam oranları belli oldu
Memur ve emekli maaş zam oranları belli oldu