google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Karaaslan Samsun ilçe başkanlarıyla buluştu 
Reklam

Karaaslan Samsun ilçe başkanlarıyla buluştu 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Kuruluşundan bugüne kutlu davamızın selameti için fedakarca çalışan, partimize hizmet eden kıymetli ilçe başkanlarımız ile bir araya geldik" dedi

25 Şubat 2020 - 18:26

SAMSUN HABER - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen “Kuruluştan Günümüze İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”na katılmak üzere Ankara’ya gelen, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana Samsun’da görev yapan İlçe Başkanları ile bir araya geldi.

GÜÇLÜ GELECEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katıldığı, Karadeniz Bölgesi illerini kapsayan İstişare ve Değerlendirme Toplantısı öncesi Samsun’dan gelen İlçe Başkanları ile bir araya gelen Karaaslan, “Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın İstişare ve Değerlendirme Toplantısı vesilesiyle, görüşlerini almak üzere, kuruluşundan bugüne kutlu davamızın selameti için fedakârca çalışan, partimize hizmet eden kıymetli ilçe başkanlarımız ile bir araya geldik. AK Parti’mizin 18 yıllık yolculuğu boyunca bu davaya sıkı sıkıya bağlanan, sorumluluğunun gereğini yerine getiren gönüldaşlarımızla, ülkemizin güçlü geleceğine dair büyük hayaller besliyoruz” dedi.

ORTAK HEDEFLERE BİRLİKTE İLERLEYECEĞİZ
Karaaslan açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde AK Parti’yi bugünlere getiren, verilen emekler, çekilen dertler, akıtılan terler ve yeri geldiğinde bu uğurda dökülen gözyaşlarıdır. AK Parti kadroları, dün olduğu gibi bugün de büyük ve güçlü Türkiye’nin teminatıdır. Yüreğinde büyük ve güçlü Türkiye idealini taşıyan, üstlendiği görevlerin bilinciyle son nefesine kadar bu davanın gerektirdiği mesuliyete sahip olan herkes bizim yol arkadaşımızdır. Bu davada eski-yeni yoktur, birlikte aynı ideali paylaşan ve ortak hedeflere birlikte ilerleyenler vardır” 

AK PARTİLİ OLMAK SORUMLULUK İSTER

Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda, 400’e yakın ilçe Bbaşkanına hitap eden Karaaslan, “Bizim görevimiz, bizi biz yapan değerlere sıkı sıkıya sarılmak ve inandığımız yolda yürümektir. AK Partili olmanın anlamı da farkı da budur. Çünkü AK Partili olmak sorumluluk ister. 81 ilimizde, ilçelerimizde ve tüm mahallelerimizde teşkilatlarımız bu şuurla çalışmalarını sürdürmektedir” dedi. AK Parti’nin, kurulduğu günden bu yana vesayetle önemli bir mücadele ortaya koyduğunu anlatan Karaaslan, bu dönemde milli iradenin güç kazandığının, AK Parti döneminin reformlar ve seçim başarılarıyla dolu bir dönem olarak tarihe geçtiğinin altını çizdi.

HAYALLERİ HİZMETE DÖNÜŞTÜRENLER BAŞARDI
Şehirlere sembol niteliğinde eserler kazandırdıklarını kaydeden Karaaslan, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ulaşımdan savunma sanayiine, yerli ve milli atılımlardan eğitime, sağlıktan sosyal politikalara, adaletten güvenliğe tüm hizmetlerin milletimiz için erişilebilir olmasını sağladık. Her şehrimize adeta sembol niteliğinde eserleri kazandırdık. Tüm hizmetlerimizin arka planında büyük mücadeleler vardır. Bütün bunları yaparken elbette normal süreçlerden geçmedik, ama hizmetlere karşı çıkanlar değil hayalleri hizmetlere dönüştürenler başardı” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 8 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - 8 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - Döviz piyasalarında son durum
Samsun Haber - Döviz piyasalarında son durum