Reklam
KARAASLAN İHALE İDDİASINI YALANLADI
Reklam

KARAASLAN İHALE İDDİASINI YALANLADI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Millet Bahçesi ihalesini eşi Direnç Karaaslan’a ait şirketin aldığı yönündeki iddiayı net bir dille yalanlarken, konuyu yargıya taşıyacağını ifade etti.

16 Şubat 2019 - 15:17

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Millet Bahçesi ihalesi konusunda kendi ve eşi hakkında yapılan haberler hakkında yazılı bir açıklama yaptı.

Karaaslan yaptığı açıklamada, iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirterek şu ifadeleri kullandı,

''Bir süredir hep birlikte büyük heyecanla beklediğimiz ve şehrimize böyle bir eserin kazandırılması için takibini büyük alakayla yaptığım Samsun Millet Bahçesi ihalesinin TOKİ tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildiği müjdesini basın yoluyla tüm hemşehrilerimizle paylaştık.

Ancak bugün yerel bir gazetede yer alan, Samsun Millet Bahçesi ihalesini eşim Direnç Karaaslan’a ait şirketin aldığı yönündeki mesnetsiz iddia, iftira ve haberler; şahsımı, ailemi ve seçimlere çok az bir süre kala AK Parti’mizi yıpratmaya yönelik bir girişim olup asla gerçeği yansıtmamaktadır.

Eşimin bu yalan haberde yazılanlarla uzaktan yakından hiçbir ilgisi yoktur.

Şahsım üzerinden AK Parti’mizi hedef alan ve bir algı operasyonundan öteye geçemeyeceği aşikâr olan bu son derece çirkin iddiayı en net biçimde reddediyor, bu ve benzeri karalama kampanyalarına asla izin vermeyeceğimizi; basın ahlak ilkeleriyle bağdaşmayan sorumsuz ve ilkesiz tavırları nedeniyle ilgili basın kuruluşu ve sorumlular hakkında gereğinin hukuki yollarla en kısa sürede yapılacağını kamuoyunun bilgilerine sunuyoruz''

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Galip Öztürk'ten İmamoğlu'na 'otogar' cevabı
Galip Öztürk'ten İmamoğlu'na 'otogar' cevabı
BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE HİZMET EDECEĞİZ
BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE HİZMET EDECEĞİZ