Reklam
Karaaslan’dan Sandıkçı’ya tebrik
Reklam

Karaaslan’dan Sandıkçı'ya tebrik

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ı ağırlayan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı,  "Sayın Cumhurbaşkanımızın her zaman söylediği gibi Canik'te gönül belediyeciliği yapacağız" dedi.

19 Nisan 2019 - 16:47

SAMSUN HABER - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sandıkçı’yı tebrik eden Karaaslan, başarılar diledi. Karaaslan’a teşekkür eden Sandıkçı, Canik’te gönül belediyeciliği yapacaklarını kaydetti. 

EMANETE SAHİP ÇIKACAĞIZ
Canik için gece gündüz çalışacaklarını belirten Sandıkçı, "Makamlar sadece halkımıza hizmet etmek için bir araçtır. Biz meclis üyelerimiz ile birlikte halkımızın bize verdiği emanete en uygun şekilde sahip çıkacağız. Şehirlerimizin gelişiminde yerel yönetimler önemli bir işlevi yerine getiriyor. Canik ve Samsun'umuza en güzel hizmetleri sunmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Canik'i 21. yüzyıla yakışacak bir şehir haline getireceğimize inancımız tam. Canik'imizi bu dönem inşallah yıldızı daha çok parlayan bir cazibe merkezi haline getireceğiz" diye konuştu.

İNSANI MERKEZE ALAN ANLAYIŞLA
Belediyeciliğin uzun soluklu bir yolculuk olduğunu ifade eden Sandıkçı, "Bu uzun soluklu yolculukta Canik Belediyesi olarak bizim için vatandaşımızın memnuniyeti hep ön planda olacaktır. İnsanı merkeze alan bir bakış açısıyla halkımıza hizmet etmek için çalışacağız. İlçemizi fiziki, sosyal ve kültürel belediyecilik adına örnek olacak bir yer haline getirmeyi amaçlıyoruz. Bu anlamda Sayın Cumhurbaşkanımızın her zaman bahsettiği gönül belediyeciliği anlayışıyla şehrimize hizmet ederken insanlarımızın da gönlüne girmeyi hep birlikte başaracağız" şeklinde konuştu.

KARAASLAN BAŞARI DİLEDİ
Canik'in, Samsun’un önemli ilçelerinden birisi olduğunu ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da, "Canik Belediye Başkanı olarak seçilen başkanımızı tebrik ediyorum. İnanıyorum ki kendisi Canik'te AK Parti belediyeciliğini en güzel şekilde uygulayacak ve bu güzel ilçemizin marka değerini artırmak anlamında gereken her türlü çalışmayı yapacaktır. Yeni görevi başkanımıza hayırlı olsun, kendisine ve meclis üyelerimize başarılar diliyorum" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlkadım Belediyesi otel ve pansiyonları denetledi
İlkadım Belediyesi otel ve pansiyonları denetledi
Samsun'da bugün hava nasıl olacak?
Samsun'da bugün hava nasıl olacak?