google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Karaaslan’dan Samsunlulara davet
Reklam

Karaaslan'dan Samsunlulara davet

AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "Cumhurbaşkanımızın da katılacağı aday tanıtım toplantımıza tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz” dedi

18 Ocak 2019 - 12:02

SAMSUN HABER - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 19 Ocak’ta Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımyla düzenlenecek “Samsun Aday Tanıtım Toplantısı” öncesi açıklamalarda bulundu.
HEYECANLIYIZ
Karaaslan açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “19 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’de Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Tekkeköy ilçemizde bulunan Yaşar Doğu Spor Salonu’nda gerçekleştireceğimiz Aday Tanıtım Toplantımız vesilesiyle Cumhurbaşkanımız’ı Samsunumuzda ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Aday Tanıtım Toplantımız’da, istiklal ve istikbal mücadelemizde yeni bir dönemi başlatan, Milli Mücadele’de ilk adımın atıldığı bu topraklardan büyük adımlar atacağımız yeni bir dönemi başlatmak için ülkemizin dört bir yanına ve tüm dünyaya çok güçlü mesajlar vereceğiz. 19 Mayıs 1919’un 100. yılında şehrimizi her alanda daha da ileriye taşımak ve gücümüze güç katmak için 31 Mart’ta gerçekleştireceğimiz seçimleri önemli bir merhale olarak görüyoruz."

EN GÜZEL ŞEKİLDE KARŞILAYACAĞIZ
31 Mart yerel seçimlerinin çok önemli olduğunu sözlerine ekleyen Karaaslan, "31 Mart yerel seçimlerini, AK Parti olarak girdiğimiz 2004, 2009 ve 2014 seçimlerinden daha farklı görmemekle birlikte her seçimin, bulunduğumuz şartlar gereği bir öncekinden daha önemli bir hal aldığı aşikârdır. Bu nedenle AK Parti olarak gireceğimiz dördüncü yerel seçimlerde, başta Milletvekili olmaktan büyük gurur duyduğum Samsunumuz olmak üzere ülkemizin dört bir yanında kazanacağımız başarılarla dört dörtlük bir netice almayı hedefliyoruz. Bugüne kadar girdiği tüm yerel seçimlerde tercihini hizmet siyasetinden yana kullanan Samsun, bir kez daha kendisine yakışan şekilde millet ve memleket sevdalısı liderimizi, Sn. Cumhurbaşkanımız’ı bağrına basacak ve 19 Ocak 2019 Cumartesi günü güçlü desteğiyle, milletimizin içinden çıkan Sn. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız’ı en güzel şekilde karşılayacaktır. Samsun’da yeni bir destan yazmak için hazırlıklarımızı tamamladığımız, 31 Mart’ta Samsun’dan verilecek güçlü desteğin provası olacağına inandığımız, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız olarak ismi Sn. Genel Başkanımız tarafından 24 Kasım’da açıklanan Sn. Mustafa Demir ile birlikte 17 İlçe Belediye Başkan Adayımız’ın kamuoyuna tanıtılacağı Aday Tanıtım Toplantımız’a, büyük buluşmaya tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz.” 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x