Karaaslan: Babalarımız hürmetin de en değerlisine layıktır
Reklam

Karaaslan: Babalarımız hürmetin de en değerlisine layıktır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Ömrünü ailesine adayan babalarımız kuşkusuz saygı, sevgi ve hürmetin de en değerlisine layıktır" dedi

15 Haziran 2019 - 11:46
Reklam

SAMSUN HABER - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

SEVGİMİZİ VE SAYGIMIZI SUNALIM
Karaaslan mesajında şu ifadelere yer verdi; “Toplumsal değerlerin yaşatıldığı temel kurumlardan olan, sosyal yapının çekirdeği ailenin kurulmasında, güçlenmesinde ve sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde çok önemli bir rol üstlenen babaların sorumluluğu ve öncülüğü toplum için oldukça değerlidir. Evlatlarını geleceğe hazırlamak için çaba gösteren, her türlü zorluğa göğüs geren, ömrünü ailesine adayan babalarımız kuşkusuz saygı, sevgi ve hürmetin de en değerlisine layıktır. Hayatımızın her anında bizimle olan, duygu ve fikirlerimizi besleyen, bizleri faydalı insanlar olarak yetiştiren, kısacası üzerimizde sonsuz hakkı bulunan, varlığımızın vesilesi anne ve babalarımızın rızasını kazanmak, onların dualarını almak, onlara karşı vefalı olmak her evladın birinci vazifesidir. Geçmişten bugüne ülkemize hizmetleri bulunan hayırlı evlatlar yetiştiren babalarımızdan ebediyete irtihal edenlere Yüce Mevla’mdan rahmet, hayatta olanlara sıhhat diliyorum. Bu anlamlı günün babalarımıza sevgimizi ve saygımızı daha çok sunmamıza vesile olmasını temenni ediyor, bütün babalarımızın “Babalar Günü”nü en kalbi duygularımla kutluyorum.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'a şehit ateşi düştü
Samsun'a şehit ateşi düştü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü