Reklam
  • Reklam
Karaaslan ailesinde kayıt heyecanı
Reklam

Karaaslan ailesinde kayıt heyecanı

Mazbatasını aldıktan sonra kayıt işlemlerini tamamlamak üzere eşi ve çocuklarıyla birlikte TBMM’ye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’a rozeti, kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından çocukları tarafından takıldı

06 Temmuz 2018 - 15:56

 

SAMSUN HABER - Kayıt işlemlerini tamamlayan Karaaslan, kayıt görevlileri ve basın mensuplarına Samsun’un yöresel lezzetlerinden nokul ve lokum ikram etti.

Yeni sistemin ilk milletvekillerinden olmaktan dolayı onurlu ve mutlu olduğunu aktaran Karaaslan, “Bu mutluluğu, seçim döneminde hep yanımda olan, kimi zaman benimle seçim çalışmalarında koşturan kimi zaman ayrı kaldığımız ailemle birlikte yaşamak istedik. Çocuklarım ve eşim başta olmak üzere ailemin her bir ferdine, gece gündüz bizlerle birlikte büyük emek veren teşkilatımızın tüm mensuplarına ve oylarıyla bize destek veren aziz milletimize teşekkür ediyorum. Şimdi burada Milli iradenin tecelligahı ve yıkılmaz kalesi Gazi Meclis’imizde yeni dönemde de İlk Adım Şehrimiz Samsun’umuzu temsil edecek olmanın gururunu yaşıyorum. Başta Samsun’lu hemşehrilerimiz olmak üzere ülkemizin dört bir yanındaki vatandaşlarımızın parlamentomuzdan, dolayısıyla milletvekili olarak bizlerden çok büyük beklentileri olduğunu bilerek, bu beklentilere en iyi karşılığı verecek bir disiplinle Meclis çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İcraatların hızla hayata geçirileceği şahlanış döneminde, milletimizden aldığımız güçle çalışacak, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarımıza ulaşma noktasında kararlı bir irade ortaya koyacağız.

Her şey hayal etmekle başlar, hayal etmeden eser bırakmak mümkün değildir. Hayalleri gerçeğe dönüştürmek de ancak azim ve aşkla çalışarak olur. Bu düşünceyle 27.Dönem milletvekilleri olarak dünden daha fazla çalışarak geleceğe öncü, güçlü, kendine güvenen, kendi istikametini kendisi belirleyen büyük ülke Türkiye’yi emanet edebilmek için çalışacağız.” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'daki hayvan hırsızı tutuklandı
Samsun'daki hayvan hırsızı tutuklandı
KARAASLAN: MİLLET BAHÇESİ İLE SAMSUN’UMUZ YENİ BİR YAŞAM ALANINA KAVUŞUYOR
KARAASLAN: MİLLET BAHÇESİ İLE SAMSUN’UMUZ YENİ BİR YAŞAM...