google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
İYİ Parti Canik İlçe Başkanı Mustafa Keleş’ten Kurban...

İYİ Parti Canik İlçe Başkanı Mustafa Keleş’ten Kurban Bayramı mesajı

İYİ Parti Canik İlçe Başkanı Mustafa Keleş, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

31 Temmuz 2020 - 00:44

İYİ Parti Canik İlçe Başkanı Mustafa Keleş, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, küskünlerin barıştığı, kırgınlıkların sona erdiği, bir bayramın daha milletçe idrak edildiğini kaydetti.

Mutlulukların paylaşıldıkça arttığı, hüzünlerin de paylaşıldıkça azaldığı gerçeğinden yola çıkarak, bayramda sevgi, kardeşlik, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularını en üst noktaya çıkarmanın gayreti içerisinde olmak gerektiğini belirten Başkan Keleş, dünyada ve ülkede yaşanan koronavirüs salgını sebebiyle maalesef, Ramazan Bayramın da olduğu gibi bu bayramın da biraz farklı olacağını ifade etti.

Başkan Keleş, “"Bu özel günlerin güzelliği olan büyüklerimizin ellerini öpemesek de, küçüklerimizi kucaklayamasak da sevdiklerimizi görüntülü arayıp, yüzlerimizdeki tebessümü görmekle yetinmeye çalışmalıyız. Ancak, her ne şartta olursa olsun, tüm bayramlar gibi, bu bayramı da sevince dönüştüreceğiz; bayram sevincini ve neşesini çoğaltacağız, paylaşacağız evlerimizden de olsa birliğimizin ve dirliğimizin sembollerinden biri olan Kurban Bayramıyla, millet olarak tarihimizden, kültürümüzden, medeniyetimizden aldığımız güç ve sorumlulukla, sevgimizi, muhabbetimizi daha da büyütüp pekiştireceğiz.

Bu duygularla, mübarek Kurban Bayramınızı, en kalbi duygularımla kutluyor; bayramın; şehrimiz, ülkemiz, tüm İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını, temenni ediyorum."

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
samsun haber -  11 Ağustos güncel altın fiyatları
samsun haber - 11 Ağustos güncel altın fiyatları
samsun haber -  11 Ağustos güncel fındık fiyatları
samsun haber -  11 Ağustos güncel fındık fiyatları