google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
İstanbul’da Samsun rüzgarı

İstanbul'da Samsun rüzgarı

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, düzenlediği birlik ve beraberlik gecesinde Türkiye'nin dört bir tarafında yaşayan Samsunluları tek çatı altında topladı. Geceye, Samsun'un siyaset ve iş dünyasından birçok isim katıldı

02 Aralık 2019 - 11:42

SAMSUN HABER - Samsun'un siyaset ve iş dünyasından bir çok isim,  Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu tarafından düzenlenen gala gecesinde bir araya geldi. Türkiye'nin dört bir tarafında yaşayan Samsunluların tek çatı altında toplandığı gecede birlik ve beraberlik mesajları verildi. 

HİZMET İÇİN BURADAYIZ
 Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Genel Başkanı Kaya Aşcı, Samsun'a hizmet etmek için çalıştıklarını belirterek, "Samsun sevdamız hiç bitmeyecek. Samsunlu olmanın ayrıcalığını bu gecede bir kez daha gördüm. Bu gururu bana yaşattığınız için hepinize ayrı ayr teşekkür ediyorum. Biz şehrimize hizmet etmek için buradayız' dedi.

SAMSUNLULUĞA VURGU
Geceye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Samsun Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tanrıverdi gecede yaptıkları konuşmalarda Samsunlu olmaya vurgu yaptı.

AŞCI KONUKLARLA TEK TEK İLGİLENDİ
Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Genel Başkanı Kaya Aşcı, gala gecesine katılan tüm misafirlerle tek tek ilgilenirken, geceye katılan tüm konuklara program sonrası teşekkür etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
samsun haber -  Türkiye'de 68 ilde karantina tedbirleri uygulanıyor
samsun haber - Türkiye'de 68 ilde karantina tedbirleri uygulanıyor
samsun haber - Samsun'da meclis üyesine kurşun yağmuru
samsun haber - Samsun'da meclis üyesine kurşun yağmuru