İLKEM’li öğrenciler miniklerin yüzünü güldürdü
Reklam

İLKEM'li öğrenciler miniklerin yüzünü güldürdü

İlkadım Belediyesi Eğitim Merkezi (İLKEM) öğrencileri, düzenledikleri kampanya ile  Çivril İlkokulu öğrencilerinin yüzünü güldürdü

15 Ocak 2020 - 15:17

SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi Eğitim Merkezi (İLKEM) öğrencileri düzenledikleri yardım kampanyasıyla Çivril İlkokulu öğrencilerine, giyecek, kırtasiye ve oyuncak hediye etti. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın tahsis ettiği araç ile hediyeleri minik öğrencilere ulaştıran İLKEM'liler, kendilerine destek olan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür etti.

ÇOCUKLARIN GÜLÜMSEMESİ BİZE ÖDÜL OLDU
İlkokul öğrencilerinin eğitim gördüğü Çivril İlkokulu öğrencileri ile bir araya gelerek hediyelerini veren Derebahçe İLKEM Üniversite Hazırlık Kursu öğrencileri; “Minik kardeşlerimizle bir arada olmak çok güzel. Onlara bir nebze de olsa faydamızın olduğunu bilmek bizler için de motivasyon kaynağı oldu. Bu düşüncemizi hayata geçirmemizde büyük desteği olan İlkadım Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş’a, belediye çalışanlarına ve hocalarımıza teşekkür ederiz. Burada birlikte geçirdiğimiz kısa zamanda ilkokula giden kardeşlerimizin gülümsemelerini görmek bizler için ödül oldu” diye konuştu.

 GENÇ KURSİYERLERİMİZİ TEBRİK EDERİM
İlkadım’ın büyük bir aile olduğunun kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Böylesi anlamlı,  güzel ve örnek bir davranış için Derebahçe İLKEM öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ederim. İlkadım’da sıcak bir aile ortamını sağlamak için yaptığımız çalışmaların karşılığını bu şekilde almış oluyoruz. Bu büyük ailenin bir ferdi olmaktan ve bu ailenin refahına katkı sağlamaktan sonsuz bir mutluluk ve onur duyuyorum. İlkadım Belediyesi olarak hem bünyemizde hizmet veren eğitim kurumlarımızla hem de ilçemiz sınırlarında bulunan tüm okullarla birlikte daha güzel yarınlar için her yaştan öğrencilerimizin imkanlarını genişletmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve bundan sonra da gençlerimiz ve çocuklarımız için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Samsunlu polis memuru şehit oldu
Samsunlu polis memuru şehit oldu
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı