İlkadım, sosyal belediyecilikte örnek oluyor
Reklam

İlkadım, sosyal belediyecilikte örnek oluyor

Sosyal belediyecilikte güzel örneklere imza atan İlkadım Belediyesi, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor

11 Mayıs 2019 - 11:12

SAMSUN HABER - İhtiyaç sahiplerine ulaşma noktasında titizlikle çalışan ve sosyal belediyecilikte öncü olan İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve belediye bünyesinde hizmet veren İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi, Yaşar Doğu Mahallesi'nden ikamet eden ihtiyaç sahibi  hastaya tekerlekli sandalye yardımı yaptı.Sosyal Yardım İşler Müdürü Cemalettin Çakır ve Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, ihtiyaç sahibini evinde ziyaret ederek, tekerlekli sandalyeyi hediye etti. 
VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ
İhtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanında olduklarını kaydeden Çakır, İhtiyaçlar doğrultusunda müdürlüğümüze başvuran ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza tüm hizmetlerini yapma gayretindeyiz. Bugün olduğu gibi bu günden sonra da İlkadım halkımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz'' dedi.
HEYECAN İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ
İhtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürme noktasında, köprü vazifesi görmekten dolayı yaşadığı mutluluğu dile getiren Kadın Koordinasyon Merkezi, Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, ''Yardım süreci içerisinde hiçbir menfaat gözetmeksin saf ve temiz duygularla halkın hizmetindeyiz. Bu kapsamda yılmadan, bıkmadan heyecan içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Samsun'da ihtiyaç sahibi ne kadar vatandaşımız var ise teker teker araştırarak ihtiyaçlarını karşılayacağız'' diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da Korona virüsten ölenlerin sayısı açıklandı
Samsun'da Korona virüsten ölenlerin sayısı açıklandı
Samsun'da 3 Haziran'dan sonra seyahat yasağı bitiyor
Samsun'da 3 Haziran'dan sonra seyahat yasağı bitiyor