google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi yaraları sarıyor
Reklam

İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi yaraları sarıyor

İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi, ihtiyaç sahipleri ve hayırsever vatandaşları buluşturmaya ve yaraları sarmaya devam ediyor

10 Haziran 2019 - 11:39
Reklam

SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Koordinasyon Merkezi, ihtiyaç sahiplerinin yaralarını sarıp, yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Alan el ile veren eli buluşturan koordinasyon merkezi, ihtiyaç sahibi ailelere umut olan hizmetlerle yardımseverlerin yaptığı bağışlar sayesinde daha da çok kişiye ulaşıyor.  Bu kapsamda, İlkadımlı bir hayırsever, Reşadiye Mahallesi Güney Sokak’taki evinin mobilya gurubunu ihtiyaç sahibi vatandaşlara bağışladı.

HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR

Hayırsever vatandaşa teşekkür eden Sosyal Yardım Müdürü ve Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, “İhtiyaç sahibi insanlarımıza  hizmet vererek, onların yaralarına bir nebze de olsa merhem olmaya çalışıyoruz. Yardımsever vatandaşlarımızın bağışları ile daha çok vatandaşa destek olmak istiyoruz. Bu nedenle tüm yardımsever İlkadım halkını katkı vermeye çağırıyoruz" diye konuştu.

İHTİYAÇ SAHİPLERİ BAŞVURSUN

Sosyal Yardım İşleri Müdürü Cemalettin Çakır ise, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne başvurularını yapıyor, ardından görevli personel tarafından durumları incelenip onaylanıyor. Sonrasında da bağışlanan eşyalar, yoksul ve ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine ulaştırılıyor” dedi.

 

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Survivor'da final dörtlüsü belli oldu
Samsun Haber - Survivor'da final dörtlüsü belli oldu
Samsun Haber - 10 Temmuz güncel fındık fiyatları
Samsun Haber - 10 Temmuz güncel fındık fiyatları