Reklam
İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi el uzatmaya devam ediyor
Reklam

İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi el uzatmaya devam ediyor

İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi, ihtiyaç sahibi hastanın yatak isteğini aynı gün içinde yerine getirerek yaşlı kadını mutlu etti

10 Kasım 2019 - 16:53 - Güncelleme: 10 Kasım 2019 - 21:07

İlkadım ilçesi Reşadiye mahallesinde yaşayan 73 yaşındaki yatalak hasta bir kadın, İlkadım Belediyesi'nden yatak talep etti. Talebi duyan İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi yaşlı kadının sesine kulak verdi. Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş ve İlkadım Belediyesi, Sosyal Yardım Müdürü Cemalettin Çakır’la birlikte verilen adresteki ihtiyaç sahibi hastayı ziyaret ederek hasta yatağını teslim etti.

'Bu mutluluğu birlikte paylaşalım'

İlkadım Belediyesi olarak ihtiyaç sahibi herkese destek olmaya çalıştıklarını ve bu yardımları basın yolu ile insanlara ulaşarak duyarlılık yaratmak istediklerini belirten İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, ''Tamamen gönüllü insanlardan oluşan yardımsever insanlarımızla birlikte titiz bir çalışma yürüterek gerçek ihtiyaç sahiplerinin daha iyi şartlarda yaşamaları için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Hayır Çarşısı ile ilçe sınırları içerisinde yaşayan engelli, yaşlı, hasta, muhtaç, vatandaşlarımızın yardımına koşuyoruz. Hayırseverlerden aldığımız tekerlekli sandalyeden, akülü engelli aracına, hasta yatağından, mobilya ve giysi gibi çeşitli yardımları veren el ile alan eli buluşturarak ihtiyaç sahibi insanlarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bu tür hizmetler bize çok büyük haz veriyor. Onları bir nebze mutlu edebilirsek ne mutlu bizlere" diye konuştu.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun şehidini karşıladı
Samsun şehidini karşıladı
Başkan Aksu'dan çiftçiye müjde
Başkan Aksu'dan çiftçiye müjde