Reklam
İlkadım’da temizlik seferberliği
Reklam

İlkadım'da temizlik seferberliği

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadımlıların her şeyin en iyisine layık olduğunu belirterek, "Daha temiz bir İlkadım için el birliğiyle daha çok çalışmamız lazım" dedi

25 Şubat 2020 - 15:55

SAMSUN HABER - İlkadım  Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım  Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren temizlik personeliyle bir araya geldi. Derebahçe temizlik işleri şantiyesinde belediye başkan yardımcıları ve birim amirlerinin de bulunduğu toplantıda temizlik personeline seslenen Başkan Demirtaş, el birliğiyle daha çok çalışmaları gerektiğini belirtti. Daha temiz ve daha yaşanılabilir bir İlkadım  için temizlik personeline büyük iş düştüğünün önemine vurgu yapan Başkan Demirtaş, personele hem görev alanları hem de diğer birimlerin görev alanlarıyla ilgili yaşanan olumsuzlukları kendilerine bildirmelerini istedi. Personelin talep ve sorunlarını da dinleyen Başkan Demirtaş iletilen sorunların çözümü için çalışma yapacaklarını belirtti.

EKİP RUHUYLA HAREKET EDELİM

İlçe halkının temizlik konusunda titiz olduklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "İlkadımlılar her şeyin en iyisine layık. İlk adımımızı hep birlikte temiz tutalım. Sahada olalım. Vatandaşlarımızı dinleyelim. Sizin yaptığınız işin farkındayız. Sizler sadece görev alanınızla ilgili inisiyatif almayın. Diğer birimlerle koordineli çalışalım. Eksikliğini gördüğünüz herhangi bir durumu hemen ilgililere iletin. Bir ekip ruhuyla hareket edelim. Sadece işimiz temizlik deyip geçmeyelim. Öyle bir düşünceye de kapılmayalım. Birlikte ekip ruhuyla davrandığımızda başaramayacağız hiçbir şey yoktur. Bu konuda halkımızın da çevre temizliği konusunda belediyemize, temizlikle sorunlu personellere gerekli hassasiyeti göstererek yardımcı olmalarını istiyorum. İlçemizin temizliği için özverili çalışan tüm mesai arkadaşlarımıza verdiği emekten dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2,3 milyon haneye biner lira yolda
2,3 milyon haneye biner lira yolda
 Samsun'da Vefa Sosyal Destek gruplarına 26 bin 136 başvuru oldu
Samsun'da Vefa Sosyal Destek gruplarına 26 bin 136 başvuru oldu