google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
İlkadım’da sosyal denge sözleşmesi
Reklam

İlkadım'da sosyal denge sözleşmesi

İlkadım Belediyesi memurlar için sosyal denge sözleşmesi imzaladı. Demirtaş, sözleşmenin çalışanların performansını arttıracağını söyledi

23 Mayıs 2019 - 13:13
Reklam

SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi ile Türk Yerel-Sen Hizmet Sendikası arasında belediye çalışanı  memurlar için Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı. Belediye başkanlık makamında yapılan görüşmeye İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Türk Yerel Hizmet-Sen Samsun  Şube Başkanı Tuncay Erden ile belediyenin ilgili müdürler ve sendika yönetimi katıldı.

HAYIRLI OLSUN
Görüşmeler sonrasında açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,"Personele bütçemiz oranında katkıda bulunmak, çalışma şevkini ve performansını arttırmak,vatandaşımıza daha iyi hizmet vermelerini sağlamak adına anlaşmanın belediyemize ve çalışan memurumuza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 DEMİRTAŞ'A TEŞEKKÜR
Türk Yerel-Sen Hizmet Sendika Başkanı Erden ise, "Öncelikle Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş'a tüm memur personel adına  teşekkür ediyorum. Çalışana vermiş olduğu değerden ötürü sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...