Reklam
İlkadım’da seyyarlar evlerine ekmek götürebilecek
Reklam

İlkadım'da seyyarlar evlerine ekmek götürebilecek

İlkadım Belediyesi Rasathane Mahallesi'nde seyyar satış yapan vatandaşların evlerine ekmek götürebilmeleri için yeni bir düzenleme getirdi. Düzenlemeye göre, seyyarlar belirlenen günlerde satış yapabilecek

14 Eylül 2019 - 12:12

SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi, Rasathane Mahallesi'nde kayıt dışı seyyarlara yönelik denetim yaptı. Denetimlerde Rasathane Mahalle sakinlerinin de şikayetini değerlendiren belediye zabıta ekipleri, seyyar satış yapan vatandaşları da mağdur etmemek adına yeni bir düzenleme getirdi. 
Yeni düzenleme ile İstasyon Mahallesi'nde bulunan istasyon pazarı'nın çarşamba günlerini 2. el eşya satan seyyarlara, cumartesi günleri halk pazarı, pazar günleri ise sosyete pazarı olarak vatandaşın kullanımına açık hale gelecek.

KİMSEYİ MAĞDUR ETMEYECEĞİZ
Vatandaşların ve seyyar satıcıların taleplerine kayıtsız kalmayan  İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; "Vatandaşlarımızın talebi üzerine kimseyi mağdur etmeden hem görüntü kirliliğini ortadan kaldırmış hem de o bölgede ekmeğini kazanan kardeşlerimize imkan sağlamış olacağız" dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Vahşi cinayette 3 tutuklama
Samsun Haber - Vahşi cinayette 3 tutuklama
Samsun Haber - İlkadım'da şiir rüzgarı
Samsun Haber - İlkadım'da şiir rüzgarı