İlkadım’da öncelik işçi hayatı
Reklam

İlkadım’da öncelik işçi hayatı

İşçi hayatını her şeyden daha önde tutan İlkadım Belediyesi’nin, düzenlediği 'Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi' ile personele iş kazalarını önleme konularında alınacak tedbirler anlatıldı

30 Mayıs 2019 - 12:54
Reklam

SAMSUN HABER - İlkadım Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü, özellikle çöp toplama işlerinde görev yapan temizlik işçilerine 'Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi' verdi. Eğitim seminerine katılan Temizlik İşleri Müdürü Recep Aslan, İlkadım Belediyesi’nin işçi hayatını her şeyden daha önde tuttuğunu söyledi. 
TEDBİRLER ANLATILDI
Yıldıray Çınar Kültür Merkezi toplantı salonunda düzenlenen 'Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi'nde İş güvenliği uzmanı Kübra Karacan sunum yaptı. Teorik ve uygulamalı eğitimin verildiği seminerde özellikle iş kazalarını önleme konularında alınacak tedbirler anlatıldı. 
GÜVENLİ BİR ORTAM OLUŞTURUYORUZ
En büyük sorumluluklarının personelin güvenliği olduğunu belirten Temizlik İşleri Müdürü Recep Aslan,'' Çalışanlarımızdan bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada iş sağlığı ve güvenliğine dikkat etmelerini istiyorum. Şirket olarak verilen eğitimlerle çalışanlarımız için sağlıklı ve güvenli bir ortamı temin etmeyi amaçlıyoruz. Amacımız, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının azaltılmasını sağlamaktır'' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun’da 4 bin 957 aracın geçişine izin verilmedi
Samsun’da 4 bin 957 aracın geçişine izin verilmedi
Türkiye’de yeni dönem bugün başladı
Türkiye’de yeni dönem bugün başladı