google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
İlkadım’da muhtarların sorunlarına yerinde çözüm
Reklam

İlkadım’da muhtarların sorunlarına yerinde çözüm

İlçe genelindeki muhtarlarla sıkça bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın verdiği talimatla, muhtarlar sık sık ziyaret ediliyor ve sorunları dinleniyor

25 Mayıs 2019 - 13:02
Reklam

SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde yapılan hizmetlerin takibi ve koordinasyonda sürekliliğin sağlanması için muhtarları kendi bürolarında düzenli olarak ziyaret ediyor. 

DEMİRTAŞ DA BİR ARAYA GELİYOR

İlçe genelindeki muhtarlarla sıkça bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın verdiği talimatla muhtarları tek tek ziyaret eden Muhtarlık İşleri Müdürü Şerif Bahar, ziyarette yerel yönetimlerin çözüm ortağı olan muhtarların sorun, arz, talep ve isteklerini dinleyerek çözüme ulaştırıyor. Ziyaretlerde muhtarlara yapılacak proje ve yatırımlar da anlatılıyor.

MUHTARLARI ÖNEMSİYORUZ

Belediyecilik hizmetleri kapsamında işlemlerin daha hızlı ve sağlıklı ilerlemesi için mahalle muhtarlarının sorunlarına her zaman muhatap bulabileceği şekilde hizmet verdiklerini dile getiren Muhtarlık İşleri Müdürü Şerif Bahar, “Başkanımızın yönlendirmeleri doğrultusunda muhtarlarımızla kesintisiz işbirliği içerisindeyiz. Sürekli diyalog ve istişarelerin hizmet ve sorunların çözümü noktasında ne kadar etkili olduğunu karşılıklı olarak görüyoruz. Bu doğrultuda muhtarlarımıza yaptığımız ziyaretleri de önemsiyoruz” dedi.

BELEDİYECİLİK BUDUR

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden muhtarlar, "İlkadım Belediyesi, muhtarlıklarımızın birçok sorununa el atarak vatandaşlarımızın taleplerini anında yerine getiriyor. İlkadım Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş'ın çalışmalarını takdirle karşılıyoruz. Başlatılan bu ziyaretlerle Muhtarlık İşleri Müdürünün ise ayağımıza kadar gelerek sorunları bizatihi yerinde tespit ediyor. Belediyecilik işte budur" diye konuştu.

 

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...