google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
İlkadım’da ihtiyaç sahiplerinin yüzü gülüyor
Reklam

İlkadım'da ihtiyaç sahiplerinin yüzü gülüyor

İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, "Bugüne kadar çok sayıda tekerlekli ve akülü sandalye ve ihtiyaç malzemesi yardımlarıyla her zaman engelli vatandaşlarımıza destek olduk'' dedi

07 Ağustos 2019 - 16:00

SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım Müdürlüğü ihtiyaç sahibi vatandaşları sevindirmeye devam ediyor. Çalışmalarına titizlikle devam eden Kadın Koordinasyon Merkezi Derecik Mahallesi'nde bulunan ihtiyaç sahibi aileye tekerlekli sandalye yardımında bulundu. İlkadım Belediye Sosyal Yardım Müdürü Cemalettin Çakır ve Kadın Koordinasyon Fahri Başkanı Lütfiye Demirtaş verilen adrese giderek, ihtiyaç sahibi aileye tekerlekli sandalyeyi  teslim etti.

ENGELLİLER TOPLUMDA RAHAT HAREKET ETMELİ
Başvuru yapan vatandaşların durum tespitini yaptıktan sonra yardımda bulunduklarını belirten İlkadım Belediyesi Sosyal Yardımlaşma Müdürü Cemalettin Çakır,"Bize başvuru yapan vatandaşlarımızın zaruri ihtiyaçlarını karşılayabilmek için uğraş veriyoruz. Unutulmamalı ki hepimiz birer engelli adayıyız. Bizim isteğimiz engelli olan vatandaşlarımızın da toplumda rahatça hareket etmelerini sağlamak. Amacımız; hayırsever vatandaşlarımıza ulaşma noktasında köprü olarak gerçek ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımıza katkı sağlamak. Bu şekilde çalışmalarımız devam edecek'' diye konuştu.

HİZMET İÇİN KÖPRÜ OLAN NEFERLERİZ
Yapılan yardımları, ihtiyaç sahibi ailelerle buluşturmayı kendisine bir görev edindiğini kaydeden Kadın Koordinasyon Merkezi Fahri Başkanı Lütfiye Demirtaş, "İnsanlara ihtiyaç duydukları insani yardımları ulaştırarak onlara güzel bir yaşam sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yaşamlarını bir nebze olsun kolaylaştırmak bizim için büyük önem arz ediyor. İhtiyaç sahibi insanların yüzünün gülmesi her şeyden önemli, yarın kimin ne olacağını bilemeyiz. Bu noktada hayırsever vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla bize yardımlarını ulaştırabilirler. Biz sadece bir köprüyüz. Yani bağışı yapanla bağış yapılacak kişi arasında bağlantıyı kuran ihtiyaç sahibi ailelerin umudu olan hizmet neferleriyiz'' şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber -  TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray Çınar'a övgü
Samsun Haber - TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray...
Samsun Haber - Samsunlu iş insanı hayatını kaybetti
Samsun Haber - Samsunlu iş insanı hayatını kaybetti