google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
İlkadım’da ihtiyaç sahiplerinin yüzü gülüyor
Reklam

İlkadım’da ihtiyaç sahiplerinin yüzü gülüyor

Sosyal belediyecilik hizmeti ile örnek olan İlkadım Belediyesi, Kadın Koordinasyon Merkeziyle hayırseverleri ve ihtiyaç sahiplerini buluşturmaya devam ediyor

29 Mayıs 2019 - 17:11
Reklam

SAMSUN HABER - İhtiyaç sahiplerini yalnız bırakmayan İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve belediye bünyesinde hizmet veren İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi, Ramazan ayında da gece gündüz çalışıyor. Hayırseverleri ve ihtiyaç sahiplerini buluşturan Koordinasyon Merkezi, ailelere gıda yardımı yapıyor. 
BAŞKANIMIZ TALİMAT VERDİ
Gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşma noktasında mahalle muhtarlarının görüş ve önerilerinin yanı sıra Kadın Koordinasyon Merkezine gelen talepleri değerlendiren Koordinasyon Başkanı Lütfiye Demirtaş, Kazımkarabekir Mahallesi’nde ikamet eden ihtiyaç sahibine gıda yardım paketini  kendi teslim etti. Ramazan ayı boyunca bu yardımların devam ettiğinin altını çizen Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, "Ramazan nedeniyle gıda paketlerini ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Sosyal belediyeciliğin temel yapı taşı olduğu inancında olan Başkanımızın talimatı doğrultusunda İlkadım İlçesi’ndeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımını yetiştirmek için gece gündüz çalışıyoruz" dedi.
YARDIMLAR DEVAM EDECEK
Yapılan yardımların artığını ifade eden Demirtaş, ''Bizler İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüzle koordineli olarak gıda yardımlarına Ramazan ayından sonra da ihtiyaç sahibi halkımıza dağıtmaya devam edeceğiz. Bu vesile ilen ben emeği geçen tüm hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...