İLKADIM’DA ÇİFTE BAYRAM HAZIRLIĞI...
Reklam
Reklam

İLKADIM'DA ÇİFTE BAYRAM HAZIRLIĞI...

AK Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen Seçim İstişare Toplantısına katılan Başkan Tok; "Ramazan Bayramı ve 24 Haziran zaferi ile ilçemiz ve ülkemizde çifte bayram kutlayacağız" dedi.

13 Mayıs 2018 - 19:46

İlkadım Belediyesi Acem Tekkesi ve Sohbet Evinde gerçekleştirilen Ak Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları Seçim İstişare Toplantısına Ak Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, Ak Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve çok sayıda kadın üye katıldı. 

ANNELER GÜNÜ KUTLANDI 

Anneler Günü ve Ramazan öncesi bir araya gelen kadın kolları üyelerinin Anneler gününü kutlayarak başlayan konuşmalarda açılış konuşmasını yapan Ak Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen; "Kadınlar olarak bugün hep birlikte yoğun bir katılımla bir arada olmaktan mutluluk duyarken başta bize bu güzel mekânı tahsis eden ve her zaman desteklerini esirgemeyen Başkanımız Erdoğan Tok’a ve tüm katılımcılara teşekkür ederim" diye konuştu.

KADINLARA VE GENÇLERE ÇOK İŞ DÜŞÜYOR

Ardın söz alan Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay; "24 Haziran Seçimlerinde hepimize büyük görevler düşüyor ama en büyük görev kadınlar ve gençlere düşüyor. Bugün buradaki katılım da İlkadım'da kadınların seçimlere hazır olduğunu gösteriyor" dedi. 

KADINLARIN SİYASETTE VARLIKLARI ÖNEMLİ

Ak Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ise yaptığı konuşmada kadınların siyasette varlığının büyük öneme sahip olduğunu belirtti.

"İLKADIM'DA YENİ BİR REKOR KIRACAĞIZ"

Ak Parti İlkadım Kadın Kolları tarafından gerçekleştirilen toplantıya sağlanan katılımın örnek ve sevindirici olduğunu vurgulayan Ak Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman; "Samsun'a 17 ilçede tüm üyelerimizle birlikte aralıksız çalışmalarımızı sürdüreceğiz ama İlkadım'da gördüğüm bu manzara 24 Haziran'da hem Başkanlık hem de Milletvekilliği seçimlerinde bir rekor kıracağımızın habercisi. İlkadım'da Başkanımız Erdoğan Tok'un yoğun destekleri ve hanım kardeşlerimizin heyecanı ile başarılı bir seçim süreci geçireceğimizden emin" diye konuştu.

24 HAZİRAN ÜLKEMİZ İÇİN BAYRAM OLACAK

Anneler Günü ve Ramazan öncesi bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; "Öncelikle annelik içgüdüsü ile evlatları için en iyisini isteyen, onlara güzel bir gelecek bırakmak için çalışan ve bugün yoğun bir katılımla bir araya gelen hanım kardeşlerimizin ve tüm annelerin Anneler Gününü kutlarım. 24 Haziran Seçimleri öncesinde önümüzde kısa bir zaman var ve aynı zamanda mübarek Ramazan ayını eda edeceğiz. Bu dönem boyunca bizler mahalle ve meydanlarda olurken siz hanım kardeşlerimizde İlkadım'da ev ev gezerek tüm hemşehrilerimize ulaşmalısınız. Sadece Başkanlık seçimi değil daha güçlü bir Türkiye için Milletvekilliği seçimlerinde de en yüksek başarıyı hedefleyerek bu kısa sürede çok çalışmalıyız. Bugün siz hanımların gözünde gördüğüm heyecan bu seçimde İlkadım'da kazanacağımız başarının habercisi oldu. Gösterdiğiniz ilgi için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Programın ardından katılımcılarla hatıra fotoğrafı çektiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok kırmızı gül hediye ederek tüm annelerin Anneler Gününü kutladı. 

2018/05/2018-05-13-19-54-24.jpg
2018/05/2018-05-13-19-54-31.jpg
2018/05/2018-05-13-19-54-40.jpg
2018/05/2018-05-13-19-54-49.jpg
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ensar Erdöl pazar esnafı ile buluştu
Ensar Erdöl pazar esnafı ile buluştu
Samsun'da tırla çarpışan lüks otomobil yandı: 1 yaralı
Samsun'da tırla çarpışan lüks otomobil yandı: 1 yaralı