google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Reklam
  • Reklam
İlkadım Belediyesi’nden motivasyon toplantısı
Reklam

İlkadım Belediyesi'nden motivasyon toplantısı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş belediye personelini uyardı. Demirtaş, "Sizlerin vatandaşa karşı yaptığınız hata, sadece sizleri etkilemez. Belediyenin kurumsal kimliğini etkiler" dedi

11 Eylül 2019 - 12:27
Reklam

SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi, temizlik işlerinde çalışan personeline yönelik motivasyon toplantısı düzenledi. İlkadım Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen kurum içi analiz ve  iş motivasyonuna yönelik toplantıya, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Başkan Yardımcısı Tanju Tombuloğlu  ve saha çalışanları katıldı. Birimlerin sorunları, belediye ve halk arasındaki ilişkiler, çalışma motivasyonu gibi önemli konuların konuşulduğu toplantıda sorunlara çözüm yolları arandı. Toplantıda, faaliyete geçirilecek projeler planlandı, çalışma motivasyonu artırıldı ve grup çalışmasının önemi ortaya çıktı.

İLETİŞİM KOPUKLUĞU HİZMETE YANSIYOR
Toplantıda konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Personelimizin arasındaki iletişim kopukluğu, işe ve doğal olarak hizmete olumsuz yanıyor. Bunu nasıl çözeriz, nasıl doğru bir yola ulaşırız, elimizdeki insan kaynaklarını, bilgi kaynaklarını, ekonomik kaynakları, maksimum verime dönüştürmek adına çalışan personelimizle sık sık bir araya geliyoruz. Sizler belediye personelisiniz. Sizlerin vatandaşa karşı yaptığınız hata, sadece sizleri etkilemez. Belediyenin kurumsal kimliğini etkiler. Belediyeye gelen vatandaşın memnun olarak kurumdan ayrılması ise tüm personelin başarısı olarak kuruma yansır'' diye konuştu.

TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞIYORUZ
Yapılan eğitimin önemine dikkat çeken İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Tanju Tombuloğlu ise, “Eğitimle ilgili yapılan her yatırım uzun vadede mutlaka faydaya dönüşüyor. Bizler ilçemizi seviyoruz, onun için de burada yaşıyoruz. Kendi bilgi birikimimizi, iş tecrübemizi çalışma arkadaşlarımızla paylaşarak sorunların çözümü için cevaplarda üretiyoruz'' şeklinde konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 14 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - 14 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - Samsun'da 14 Temmuz nöbetçi eczanelerin listesi
Samsun Haber - Samsun'da 14 Temmuz nöbetçi eczanelerin listesi