google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
İlkadım Belediyesi ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor

İlkadım Belediyesi ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor

İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi, ihtiyaç sahibi bir ailenin daha yüzünü güldürdü. Fahri Başkan Lütfiye Demirtaş, ''Hayırseverlerden aldığımız güçle ihtiyaç sahiplerine ulaşıyoruz dedi

22 Ağustos 2019 - 16:48

SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik ücretsiz sunduğu eşya yardımları devam ediyor. Bu kapsamda Kökçüoğlu Mahallesi'nde yaşayan ihtiyaç sahibi aileye oturma grubunu ulaştıran Kadın Koordinasyon Merkezi  bir aileyi daha sevindirdi.

 BAŞKAN DEMİRTAŞ’A TEŞEKKÜR

İlçede yaşayan tüm ihtiyaç sahibi vatandaşa ulaşmak istediklerini kaydeden Kadın Koordinasyon Merkezi Fahri Başkanı Lütfiye Demirtaş, “Hayırseverlerden aldığımız eşyaları kendi atölyemizde yenilerek yine ihtiyaç sahibi insanlarımızı ulaştırıyoruz. Onlar bizlere destek versinler ihtiyaç sahiplerine ulaşalım. Bu anlamda hayırsever vatandaşlarımızdan aldığımız güçle yine ihtiyaç sahibi insanlara yardım ediyoruz. Bizlere eşya yardımında bulunarak yardımlara duyarsız kalmayan vatandaşlarımıza ve yardım çalışmalarımızda bizlerle birlikte ter döken her zaman bize imkan sağlayan İlkadım Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş'a katkılarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum'' diye konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
samsun haber -  Türkiye'de 68 ilde karantina tedbirleri uygulanıyor
samsun haber - Türkiye'de 68 ilde karantina tedbirleri uygulanıyor
samsun haber - Samsun'da meclis üyesine kurşun yağmuru
samsun haber - Samsun'da meclis üyesine kurşun yağmuru