google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
İlkadım Belediyesi hem yürekleri hem evleri ısıttı
Reklam

İlkadım Belediyesi hem yürekleri hem evleri ısıttı

İlkadım  Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi, havaların soğumasıyla mağdur olan 25 ihtiyaç sahibi aileye soba yardımında bulundu

05 Aralık 2019 - 15:03

SAMSUN HABER - İlkadım  Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yaptığı yardımlar ve desteklerle örnek oluyor. Ev eşyasından giysiye kadar birçok noktada ihtiyaç sahibi ailelerin destekçisi olan İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi, soğuk kış günlerinde de vatandaşı unutmadı. Sosyal belediyecilikte öncülüğünü sürdüren Kadın Koordinasyon Merkezi havaların soğumasıyla mağdur olan 25 ihtiyaç saihibi aileye soba yardımında bulunan Kadın Koordinasyon Merkezi, hem yürekleri hem de evleri ısıttı.

SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE VATANDAŞIN YANINDA
İlçe genelinde yapılan denetimler sonrası 25 aileye soba yardımında bulunan Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş“ Her fırsatta ihtiyaç sahibi insanların kapısını çalıp ziyaret ediyoruz. Hastalarımızı, engellilerimizi, yaşlılarımızı başta olmak üzere her kesimden vatandaşımızın ziyaretine gidiyoruz. Bizlere en büyük gücü veren de bu ziyaretler. Onlara belediye hizmetlerini ulaştırdığımız gibi halini hatırını sormak da en büyük mutluluğa sebep oluyor. Bizleri gördükçe gözlerinin içi gülüyor. Çünkü insanlar hatırlanmak istiyor. Bizler de buna önem veriyoruz. İlçemizde elimizin  uzanmadığı ihtiyaç sahibi vatandaşımız kalmayacak anlayışı ile sürdürdüğü çalışmalar neticesinde kışı rahat geçirmeleri amacıyla sobası olmayan ailelere soba dağıttık. Küçük dokunuşlar soğuk kış günlerinde vatandaşımıza büyük mutluluklar yaşatıyoruz” dedi.
BAŞKAN DEMİRTAŞ'A TEŞEKKÜR
Sobalarını alan vatandaşlar duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkürlerini iletti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş: Herkesi kucaklayarak çalışmalıyız 
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş: Herkesi kucaklayarak...
Samsun Haber - Samsun'da 20 mahallenin ortak yolu tamamlandı
Samsun Haber - Samsun'da 20 mahallenin ortak yolu tamamlandı