google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
İlkadım Belediyesi evlenecek çiftlere umut oldu
Reklam

İlkadım Belediyesi evlenecek çiftlere umut oldu

İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi, Hayır Çarşısı ile yeni evlenen çiftlere büyük destek veriyor

08 Ocak 2020 - 11:34

SAMSUN HABER - İlkadım  Belediyesi’nin sosyal belediyecilik alanında hayata geçirdiği önemli projeler arasında yer alan Hayır Çarşısı ihtiyaç sahibi ailelere yardım imkanı sunmaya devam ediyor. Kıyafet, ayakkabı, ev eşyası, mobilya, beyaz eşya, çocuk oyuncağı, kitap gibi ihtiyaçlarda çok sayıda ailenin yardımına koşan Kadın Koordinasyon Merkezi ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

YENİ EVLENEN ÇİFTLERİN DE EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ
Her ay onlarca ihtiyaç sahibi vatandaşın yaşam umudu olan Kadın Koordinasyon Merkezi, Hayır Çarşısı ile yeni evlenen çiftlerin de en büyük destekçisi olarak hizmetlerine devam ediyor.  İlkadım Belediyesi, bir ay içerisinde 5 çiftin ihtiyacı olan beyaz eşyadan salon takımına kadar evin tüm mobilya ihtiyacını hiçbir ücret ödemeden karşılayarak yeni evlenen çiftlere de yardım elini uzatıyor.

VATANDAŞLARIMIZA SEVGİ ELİMİZİ UZATIYORUZ
İlkadım halkının son derece yardımsever olduğunu belirten Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş “Hayırsever vatandaşlarımız sayesinde ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunarak güzel bir dayanışma örneği sergiliyoruz. Her ay binlerce ailenin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ülkemizin bu zor günlerinde vatandaşlarımıza destek olmak bizim en önemli görevlerimizdendir. İhtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımıza tamamen gönüllü insanlarla sıcak yuvalarına kavuşturan sevgi elimizi uzatıyoruz” dedi.

BAŞKAN DEMİRTAŞ'TAN TEŞEKKÜR
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ise, "İhtiyaç sahibi insanlarımıza yardım eli olan Hayır Çarşımızı hayırsever vatandaşlarımızı yaptığı yardımlarla büyük bir mağazaya dönüştürerek, kullanılabilir durumdaki ürünleri halkımızla buluşturuyoruz. Ekonomiye önemli bir katkı sağlayan hem de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayan gönüllü olarak destek veren değerli hanım kardeşlerime ve büyük bir hassasiyet gösteren kıymetli vatandaşlarımıza teşekkür ederim” diye konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x